Bahis Mania Farklı Bahis
Saat Lig
Maç Sonucu Çifte Şans Altı/Üstü
102
101202
AltÜst
01.05.2017 Pazartesi
155 Bursaspor - Galatasaray
20:00 SSL
3,503,101,701,641,141,102,051,40
156 Osmanlıspor FK - Atiker Konyaspor
20:00 SSL
1,553,203,701,041,091,721,601,75
157 Watford - Liverpool
22:00 İNP
4,603,751,402,071,071,851,50
158 Malaga - Sevilla
22:00 İS1
3,203,201,751,601,131,132,051,40
554 Colo Colo - Palestino
00:00 ŞİL
1,303,756,251,082,342,301,30
555 Millonarios - Atletico Huila
00:00 KOL
556 Cerro Porteno - Libertad
00:00 PAR
557 Alianza Lima - Comerciantes Unidos
00:00 PER
558 Boca Juniors - Arsenal Sarandi
01:10 ARJ
1,105,5010,03,551,801,55
559 America de Cali - Tigres FC
01:15 KOL
560 Olimpo - Atletico Rafaela
01:30 ARJ
1,852,803,301,111,191,511,352,15
561 Junior - Medellin
02:00 KOL
562 Puebla - Necaxa
02:00 MEK
2,203,002,401,271,151,331,701,65
563 Club Guarani - General Diaz
02:10 PAR
564 Sport Rosario - Universidad San Martin
02:15 PER
565 Deportes Tolima - Santa Fe
04:00 KOL
566 Tom Tomsk - Zenit St. Petersburg
13:00 RUS
3,203,751,601,731,071,12
567 Benevento - Avellino
13:30 İTB
1,703,103,501,101,141,641,501,85
568 Krylya Sovetov - Gazovik Orenburg
15:30 RUS
1,952,803,001,151,181,451,302,30
569 Kristianstads FF - Landskrona
16:00 SÇ3
2,603,401,901,471,101,22
570 Hellas Verona - Vicenza
16:00 İTB
1,403,505,001,092,061,551,80
571 Kalmar - Halmstad
16:00 İSÇ
1,703,103,501,101,141,641,701,65
572 Malmö FF - Örebro
16:00 İSÇ
1,303,756,251,082,342,051,40
573 Norrby IF - Atvidaberg
16:00 SÇ2
2,602,902,101,371,161,221,801,55
574 Örgryte - Östers
16:00 SÇ2
1,853,003,101,141,161,521,601,75
575 Carlstad United BK - Vasalund IF
17:00 SÇ3
2,603,401,901,471,101,22
576 Sligo Rovers - Galway United
17:00 İRLK
577 ACS Poli Timisoara - Botosani
17:30 ROM
2,602,902,101,371,161,221,402,05
578 Enskede IK - Akropolis IF
18:00 SÇ3
3,103,601,651,671,081,13
579 Cork City - St Patrick`s Athletic
18:00 İRLK
580 Krasnodar - Anzhi Makhachkala
18:00 RUS
1,204,308,002,801,651,70
581 Helsingborgs IF - Degerfors
18:00 SÇ2
1,403,505,001,092,061,801,55
582 Huesca - Rayo Vallecano
18:00 İS2
1,852,903,201,131,171,521,402,05
584 Slovan Liberec - Bohemians 1905
18:30 ÇEK
1,653,203,601,091,131,691,501,85
585 Djurgarden - Norrköping
18:30 İSÇ
1,953,002,801,181,151,451,851,50
586 IK Sirius - Jönköpings Södra
18:30 İSÇ
1,853,103,001,161,141,521,701,65
587 Club Brugge - Zulte Waregem
19:00 BEL
1,303,756,251,082,341,851,50
588 Osijek - Lokomotiva Zagreb
19:00 HIR
1,453,404,601,101,961,501,85
589 Dundalk - Waterford United
19:00 İRLK
590 Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow
19:00 POL
1,853,003,101,141,161,521,601,75
591 SV Horn - Floridsdorfer AC
19:30 AU2
592 Silkeborg IF - AGF Aarhus
20:00 DAN
2,303,002,301,301,151,301,701,65
593 Breidablik - KA Akureyri
20:00 İZL
1,503,604,001,061,091,89
594 Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00 NOR
3,303,201,701,621,121,111,851,50
595 Gimnastic Tarragona - Reus Deportiu
20:00 İS2
2,102,602,901,161,221,371,252,50
599 Dinamo Bucarest - FCSB
20:30 ROM
2,602,902,101,371,161,221,501,85
600 Salernitana - Frosinone
21:30 İTB
2,102,902,601,221,161,371,501,85
601 Lens - Laval
21:45 FR2
1,403,505,001,092,061,501,85
602 Grindavik - Stjarnan
22:15 İZL
3,503,401,601,721,101,09
603 KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik
22:15 İZL
1,403,505,001,092,06
02.05.2017 Salı
300 Real Madrid - Atletico Madrid
21:45 ŞMP
1,603,203,751,071,121,731,701,65
604 Alianza Petrolera - Cortulua Tulua
03:30 KOL
03.05.2017 Çarşamba
100 Monaco - Juventus
21:45 ŞMP
2,503,302,001,421,111,251,851,50
200 Ajax - Lyon
19:45 AVL
2,003,202,601,231,131,432,051,40
04.05.2017 Perşembe
400 Celta Vigo - Manchester United
22:05 AVL
2,503,102,101,381,141,251,501,85
05.05.2017 Cuma
Bu güne ait maç bulunamamıştır!
28.04.2017 Cuma
101 Gaziantepspor - Karabükspor
20:00 SSL
1,903,102,801,181,131,471,601,75
102 Bayer Leverkusen - Schalke 04
21:30 AL1
1,853,202,901,171,131,521,801,55
103 Angers - Lyon
21:45 FR1
3,203,201,751,601,131,131,851,50
104 Atalanta - Juventus
21:45 İTA
2,803,201,901,491,131,191,651,70
105 Villarreal - Sporting Gijon
21:45 İS1
1,254,007,001,062,552,051,40
168 Blau-Weiss Linz - SV Horn
19:30 AU2
1,903,202,801,191,131,491,701,65
169 Floridsdorfer AC - FC Liefering
19:30 AU2
2,203,202,301,301,121,341,851,50
170 Kapfenberger SV - Austria Lustenau
19:30 AU2
2,903,201,851,521,131,171,851,50
171 Bochum - Dynamo Dresden
19:30 AL2
2,103,102,501,251,141,381,851,50
172 St. Pauli - Heidenheim
19:30 AL2
1,703,203,301,111,121,621,601,75
173 Union Berlin - Sandhausen
19:30 AL2
1,453,604,301,081,961,801,55
174 SJK Seinajoki - HIFK Helsinki
20:00 FİN
1,403,505,001,092,061,601,75
175 Fortuna Köln - Paderborn
20:00 AL3
2,203,202,301,301,121,341,751,60
176 Falkenbergs FF - GAIS
20:00 SÇ2
2,202,902,501,251,171,341,651,70
178 Concordia Chiajna - CSMS Iaşi
20:30 ROM
2,202,702,701,211,211,351,352,15
179 Luzern - Basel
20:45 İSV
3,003,201,801,551,131,152,151,35
180 Amiens SC - Ajaccio
21:00 FR2
1,453,404,601,101,961,701,65
181 Bourg en Bresse 01 - Sochaux
21:00 FR2
2,302,902,401,281,171,311,551,80
182 Niort - Reims
21:00 FR2
3,103,001,851,521,161,141,651,70
183 Gazelec Ajaccio - Valenciennes
21:00 FR2
1,653,103,751,081,151,701,551,80
184 Nimes - Auxerre
21:00 FR2
1,653,203,601,091,131,691,601,75
185 Orleans Loiret - Red Star FC 93
21:00 FR2
1,853,003,101,141,161,521,551,80
186 RC Strasbourg - Le Havre
21:00 FR2
1,453,404,601,101,961,601,75
187 Tours - Clermont
21:00 FR2
1,703,103,501,101,141,641,551,80
188 NAC Breda - FC Oss
21:00 HOL2
1,205,006,252,782,701,20
189 Cambuur - FC Eindhoven
21:00 HOL2
1,354,005,001,062,222,701,20
190 De Graafschap - Achilles 29
21:00 HOL2
1,105,5010,03,553,001,15
191 Dordrecht - Emmen
21:00 HOL2
2,703,401,851,501,101,202,051,40
192 Helmond Sport - Almere City
21:00 HOL2
2,403,202,101,371,121,272,051,40
193 PSV II - Telstar
21:00 HOL2
1,254,605,502,503,001,15
194 Volendam - MVV Maastricht
21:00 HOL2
1,803,302,901,161,111,542,051,40
195 VVV-Venlo - Jong Ajax
21:00 HOL2
1,603,403,501,091,101,723,401,10
196 RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
21:00 HOL2
2,103,402,301,301,101,372,301,30
197 Elche - Almeria
21:00 İS2
1,803,003,201,131,151,551,501,85
198 Pribram - Sparta Prag
21:15 ÇEK
4,303,301,501,871,111,801,55
199 Randers FC - Esbjerg
21:15 DAN
1,503,304,301,111,871,701,65
201 SC Wiener Neustadt - Wattens
21:30 AU2
1,953,202,701,211,131,461,701,65
202 Standard Liege - Union Saint-Gilloise
21:30 BEL
1,303,756,251,082,342,151,35
203 Lech Poznan - Korona Kielce
21:30 POL
1,204,308,002,801,801,55
206 Cardiff City - Newcastle United
21:45 İNCL
3,003,201,801,551,131,151,851,50
207 Bohemians - Finn Harps
21:45 İRL
2,103,102,501,251,141,381,551,80
208 Cork City - Bray Wanderers
21:45 İRL
1,254,007,001,062,552,151,35
209 Derry City - St Patrick`s Athletic
21:45 İRL
1,853,103,001,161,141,521,651,70
210 Drogheda United - Sligo Rovers
21:45 İRL
2,602,902,101,371,161,221,551,80
211 Galway United - Dundalk
21:45 İRL
6,253,751,302,341,081,801,55
212 Shelbourne - Cobh Ramblers
21:45 İR1
1,803,103,101,141,141,551,551,80
213 Waterford United - Univ College Dublin
21:45 İR1
1,353,605,501,082,181,951,45
214 Ross County - Inverness CT
21:45 İKP
1,753,203,201,131,131,601,801,55
215 Shamrock Rovers - Limerick
22:00 İRL
1,703,203,301,111,121,621,701,65
216 Wexford Youths - Cabinteely
22:00 İR1
2,403,002,201,331,151,271,551,80
217 Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes
22:30 POR
2,803,001,951,451,151,181,501,85
29.04.2017 Cumartesi
107 Kayserispor - Aytemiz Alanyaspor
16:00 SSL
1,753,103,201,121,131,571,751,60
108 Darmstadt 98 - Freiburg
16:30 AL1
2,803,201,901,491,131,191,751,60
109 Borussia Dortmund - Köln
16:30 AL1
1,105,5010,03,552,701,20
110 Mainz 05 - Mönchengladbach
16:30 AL1
2,003,202,601,231,131,431,851,50
111 RB Leipzig - Ingolstadt
16:30 AL1
1,304,305,002,311,951,45
112 Werder Bremen - Hertha Berlin
16:30 AL1
1,803,103,101,141,141,551,801,55
113 Southampton - Hull City
17:00 İNP
1,503,604,001,061,091,891,801,55
114 Stoke City - West Ham United
17:00 İNP
1,853,103,001,161,141,521,701,65
115 Sunderland - Bournemouth
17:00 İNP
2,303,202,201,341,121,301,851,50
116 West Bromwich - Leicester City
17:00 İNP
2,203,202,301,301,121,341,651,70
118 Monaco - Toulouse
18:00 FR1
1,154,759,003,112,301,30
119 Trabzonspor - Gençlerbirliği
19:00 SSL
1,503,404,101,101,861,651,70
120 Crystal Palace - Burnley
19:30 İNP
1,603,203,751,071,121,731,601,75
121 Wolfsburg - Bayern München
19:30 AL1
8,004,301,202,802,151,35
123 Bastia - Rennes
21:00 FR1
2,602,902,101,371,161,221,402,05
124 Guingamp - Saint-Etienne
21:00 FR1
2,102,902,601,221,161,371,601,75
125 Metz - Nancy
21:00 FR1
2,202,802,601,231,191,351,601,75
126 Montpellier - Lille
21:00 FR1
1,902,903,001,151,161,471,601,75
127 Nantes - Lorient
21:00 FR1
1,853,103,001,161,141,521,701,65
128 Torino - Sampdoria
21:45 İTA
1,453,604,301,081,962,501,25
106 Real Sociedad - Granada
14:00 İS1
1,056,2512,54,172,701,20
117 Real Madrid - Valencia
17:15 İS1
1,057,0010,04,12
122 Las Palmas - Atletico Madrid
19:30 İS1
4,303,301,501,871,111,751,60
129 Espanyol - Barcelona
21:45 İS1
12,56,251,054,173,001,15
218 Rubio Nu - Nacional Asuncion
00:00 PAR
219 Quilmes - Talleres Cordoba
01:00 ARJ
3,202,901,851,521,171,131,352,15
220 Universidad Concepcion - Deportes Temuco
02:00 ŞİL
1,903,002,901,161,151,471,701,65
221 Deportivo Capiata - Sol De America
02:10 PAR
222 Toronto FC - Houston Dynamo
02:30 ABD
1,453,404,601,101,961,951,45
223 Santo Andre - Ituano
03:00 BRPL1
1,903,202,801,191,131,49
224 Independiente - Estudiantes
03:15 ARJ
1,703,003,601,091,151,641,352,15
225 Veracruz - Monterrey
04:30 MEK
2,803,201,901,491,131,191,951,45
226 Ehime FC - Montedio Yamagata
07:00 JAP2
2,302,702,501,241,201,30
227 Fagiano Okayama - Shonan Bellmare
07:00 JAP2
3,002,901,901,471,161,15
228 Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
07:00 JAP2
2,002,902,801,181,171,42
229 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
08:00 JAP2
1,902,903,001,151,161,47
230 Mito HollyHock - Machida Zelvia
08:00 JAP2
2,302,702,501,241,201,30
231 Oita Trinita - Kyoto Sanga
08:00 JAP2
2,102,702,801,181,201,37
232 Jeonnam Dragons - Gangwon
09:00 GKOR
2,003,002,701,201,151,421,751,60
233 Pohang Steelers - Sangju Sangmu
09:00 GKOR
1,903,002,901,161,151,471,701,65
234 JEF United - Tokushima Vortis
09:00 JAP2
2,302,702,501,241,201,30
235 Roasso Kumamoto - Yokohama FC
09:00 JAP2
2,802,702,101,371,201,18
236 Liaoning FC - Beijing Guoan
10:30 ÇİN
3,103,001,851,521,161,141,501,85
237 Tianjin Quanjian - Jiangsu Suning
10:30 ÇİN
1,903,002,901,161,151,471,551,80
238 Yanbian Funde - Changchun YaTai
10:30 ÇİN
2,003,002,701,201,151,421,551,80
239 FC Gifu - Zweigen Kanazawa
12:00 JAP2
1,902,803,201,131,191,49
240 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki
12:00 JAP2
1,503,304,301,111,87
241 Sydney - Perth Glory
12:50 AVUS
1,254,605,502,502,501,25
242 ThespaKusatsu Gunma - Nagoya Grampus
13:00 JAP2
3,503,101,701,641,141,10
243 Arminia Bielefeld - Greuther Fürth
14:00 AL2
1,803,103,101,141,141,551,701,65
244 Karlsruher SC - Kaiserslautern
14:00 AL2
2,803,201,901,491,131,191,551,80
245 Nürnberg - Stuttgart
14:00 AL2
3,303,201,701,621,121,111,951,45
246 Rangers - Celtic
14:00 İKP
4,003,601,501,891,091,061,851,50
247 Zirka - Karpaty Lviv
14:00 UKR
2,502,902,201,341,171,251,451,95
250 Aldershot Town - Braintree Town
14:15 İBSL
1,603,303,601,081,111,721,801,55
251 Barrow - Dover Athletic
14:15 İBSL
2,203,402,201,341,101,342,051,40
252 Chester - Boreham Wood
14:15 İBSL
2,203,202,301,301,121,341,951,45
253 Dagenham & Redbridge - Woking
14:15 İBSL
1,803,103,101,141,141,551,851,50
254 Eastleigh - Wrexham
14:15 İBSL
1,953,002,801,181,151,451,801,55
255 Gateshead - Bromley
14:15 İBSL
1,753,203,201,131,131,601,751,60
256 Guiseley - Solihull Moors
14:15 İBSL
1,603,303,601,081,111,721,951,45
257 Macclesfield Town - Sutton United
14:15 İBSL
1,803,203,001,151,131,551,851,50
258 Maidstone United - Tranmere Rovers
14:15 İBSL
2,403,202,101,371,121,271,801,55
259 Southport - Lincoln City
14:15 İBSL
8,004,301,202,802,151,35
260 Torquay United - North Ferriby United
14:15 İBSL
1,204,308,002,802,301,30
261 York City - Forest Green Rovers
14:15 İBSL
1,903,202,801,191,131,491,801,55
262 Hebei China Fortune - Tianjin Teda
14:35 ÇİN
1,753,103,301,121,141,601,651,70
263 Henan Jianye - Guangzhou Evergrande
14:35 ÇİN
4,303,601,451,961,081,551,80
264 Sandvikens IF - Team TG FF
15:00 SÇ3
2,003,402,451,261,101,42
265 Aalen - MSV Duisburg
15:00 AL3
2,303,002,301,301,151,301,551,80
266 Chemnitzer FC - Rot-Weiss Erfurt
15:00 AL3
1,853,103,001,161,141,521,601,75
267 FSV Frankfurt - Mainz 05 II
15:00 AL3
2,303,002,301,301,151,301,701,65
268 Hallescher FC - Magdeburg
15:00 AL3
2,302,902,401,281,171,311,551,80
269 Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
15:00 AL3
2,003,002,701,201,151,421,551,80
270 Jahn Regensburg - Holstein Kiel
15:00 AL3
2,502,902,201,341,171,251,651,70
271 Sonnenhof Grossaspach - Werder Bremen II
15:00 AL3
1,703,103,501,101,141,641,701,65
272 Sportfreunde Lotte - Osnabrück
15:00 AL3
2,403,002,201,331,151,271,701,65
273 Targu Mureş - Gaz Metan Medias
15:00 ROM
3,502,901,751,591,171,091,352,15
274 Denizlispor - Elazığspor
15:00 TP1L
1,903,102,801,181,131,471,601,75
275 Yeni Malatyaspor - Göztepe
15:30 TP1L
1,753,103,201,121,131,571,601,75
276 Qviding FIF - Oskarshamns AIK
16:00 SÇ3
2,103,402,301,301,101,37
277 Dinamo Zagreb - HNK Cibalia
16:00 HIR
1,254,605,502,50
278 Naftan Novopolotsk - Krumkachy
16:00 BLR
2,703,002,001,421,151,201,451,95
279 HJK Helsinki - Inter Turku
16:00 FİN
1,154,759,003,111,951,45
280 KuPS Kuopio - Ilves Tampere
16:00 FİN
2,002,902,801,181,171,421,451,95
281 FC Lahti - JJK Jyvaskyla
16:00 FİN
1,303,756,251,082,341,651,70
282 RoPS - PS Kemi
16:00 FİN
1,703,103,501,101,141,641,501,85
283 Troyes - Brest
16:00 FR2
1,952,902,901,171,171,451,601,75
284 FC Bari 1908 - Pisa
16:00 İTB
1,403,305,501,122,061,402,05
285 Cittadella - Cesena
16:00 İTB
1,852,903,201,131,171,521,501,85
286 US Latina - Ascoli
16:00 İTB
2,202,902,501,251,171,341,501,85
287 Pro Vercelli - Perugia
16:00 İTB
2,802,702,101,371,201,181,451,95
288 Spezia - SPAL
16:00 İTB
2,302,402,901,171,281,311,402,05
289 Ternana - Carpi
16:00 İTB
2,302,602,601,221,221,301,451,95
290 Trapani - Virtus Entella
16:00 İTB
1,703,103,501,101,141,641,551,80
292 Altınordu - Şanlıurfaspor
16:00 TP1L
1,703,203,301,111,121,621,601,75
293 Wisla Plock - Ruch Chorzow
16:30 POL
1,503,304,301,111,871,651,70
294 Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan
16:30 RUS
1,752,903,501,091,171,591,352,15
295 Arameiska / Syrianska - Vasteras SK FK
17:00 SÇ3
5,004,301,302,31
296 Assyriska BK - Husqvarna FF
17:00 SÇ3
2,303,402,101,371,101,30
297 Nyköpings BIS - IK Brage
17:00 SÇ3
2,203,402,201,341,101,34
298 Austria Wien - Sturm Graz
17:00 AVU
1,603,303,601,081,111,721,751,60
299 Midtjylland - FC Nordsjaelland
17:00 DAN
1,703,203,301,111,121,621,951,45
301 Barnsley - Burton Albion
17:00 İNCL
2,103,102,501,251,141,381,801,55
302 Birmingham - Huddersfield Town
17:00 İNCL
2,203,202,301,301,121,341,551,80
303 Blackburn Rovers - Aston Villa
17:00 İNCL
1,853,103,001,161,141,521,551,80
304 Derby County - Wolverhampton Wanderers
17:00 İNCL
1,703,203,301,111,121,621,601,75
305 Fulham - Brentford
17:00 İNCL
1,304,305,002,312,701,20
306 Ipswich Town - Sheffield Wednesday
17:00 İNCL
3,203,201,751,601,131,131,451,95
307 Leeds United - Norwich City
17:00 İNCL
1,853,202,901,171,131,521,801,55
308 Preston North End - Rotherham United
17:00 İNCL
1,303,756,251,082,342,051,40
309 Queens Park Rangers - Nottingham Forest
17:00 İNCL
2,203,202,301,301,121,341,701,65
310 Reading - Wigan Athletic
17:00 İNCL
1,703,203,301,111,121,621,701,65
311 Accrington Stanley - Luton Town
17:00 İN2
2,203,202,301,301,121,341,701,65
312 Barnet - Grimsby Town
17:00 İN2
1,853,103,001,161,141,521,701,65
313 Cambridge United - Crawley Town
17:00 İN2
1,353,605,501,082,181,801,55
314 Carlisle United - Newport County
17:00 İN2
1,903,202,801,191,131,491,851,50
315 Cheltenham Town - Hartlepool United
17:00 İN2
1,803,203,001,151,131,551,751,60
316 Doncaster Rovers - Exeter City
17:00 İN2
1,703,203,301,111,121,621,851,50
317 Leyton Orient - Colchester
17:00 İN2
5,503,601,352,181,082,051,40
318 Mansfield Town - Portsmouth
17:00 İN2
2,303,202,201,341,121,301,701,65
319 Morecambe - Wycombe Wanderers
17:00 İN2
4,003,301,551,811,121,051,851,50
320 Notts County - Blackpool
17:00 İN2
2,903,201,851,521,131,171,851,50
321 Plymouth Argyle - Crewe Alexandra
17:00 İN2
1,603,303,601,081,111,721,851,50
322 Yeovil - Stevenage
17:00 İN2
2,603,202,001,431,131,231,701,65
323 GrIFK - KPV Kokkola
17:00 FİN2
2,503,102,101,381,141,25
324 Haka - Honka
17:00 FİN2
3,003,201,801,551,131,15
325 Oulu - Gnistan
17:00 FİN2
1,303,756,251,082,34
326 Aberdeen - St. Johnstone
17:00 İKP
1,303,756,251,082,341,651,70
327 Hamilton - Kilmarnock
17:00 İKP
2,003,002,701,201,151,421,501,85
328 Hearts - Partick Thistle
17:00 İKP
1,703,103,501,101,141,641,601,75
329 Motherwell - Dundee FC
17:00 İKP
1,903,002,901,161,151,471,751,60
330 Ayr United - Hibernian
17:00 İKCL
4,303,601,451,961,081,601,75
331 Dunfermline Athletic - Greenock Morton
17:00 İKCL
2,303,402,101,371,101,301,601,75
332 Falkirk - Queen Of The South
17:00 İKCL
1,303,756,251,082,341,651,70
333 St. Mirren - Raith Rovers
17:00 İKCL
1,753,303,101,141,121,601,701,65
334 Alloa Athletic - Stranraer
17:00 İK1
1,703,203,301,111,121,621,801,55
335 Brechin City - Albion Rovers
17:00 İK1
1,753,502,901,171,091,591,751,60
336 East Fife - Airdrieonians
17:00 İK1
1,753,303,101,141,121,601,801,55
337 Livingston - Peterhead
17:00 İK1
1,453,604,301,081,961,851,50
338 Queens Park - Stenhousemuir
17:00 İK1
2,003,302,501,251,111,421,751,60
339 Annan Athletic - Montrose
17:00 İK2
2,003,302,501,251,111,421,801,55
340 Arbroath - Elgin City
17:00 İK2
1,853,302,801,191,111,511,801,55
341 Clyde - Berwick Rangers
17:00 İK2
1,903,302,701,211,121,491,951,45
342 Cowdenbeath - Forfar Athletic
17:00 İK2
3,303,401,651,671,101,111,851,50
343 Edinburgh City - Stirling Albion
17:00 İK2
1,803,402,801,181,101,541,751,60
344 Hammarby - AFC Eskilstuna
17:00 İSÇ
1,603,303,601,081,111,721,701,65
345 Dalkurd - Gefle
17:00 SÇ2
1,353,605,501,082,181,551,80
346 UCAM Murcia - Tenerife
17:00 İS2
2,502,702,301,301,201,241,302,30
347 Vorskla Poltava - Stal Kamianske
17:00 UKR
2,102,702,801,181,201,371,302,30
349 CD Universidad Catolica - Universidad Chile
18:00 ŞİL
2,203,202,301,301,121,342,501,25
350 FC Minsk - Isloch Minsk
18:00 BLR
1,503,304,301,111,871,501,85
351 FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav
18:00 ÇEK
2,303,002,301,301,151,301,601,75
352 Boavista - Tondela
18:00 POR
2,202,902,501,251,171,341,402,05
353 Nacional - Rio Ave
18:00 POR
2,602,902,101,371,161,221,551,80
354 Adana Demirspor - Bandırmaspor
18:30 TP1L
1,603,303,601,081,111,721,651,70
355 Lausanne Sports - Vaduz
18:45 İSV
1,603,303,601,081,111,722,151,35
356 Genk - Kortrijk
19:00 BEL
1,254,007,001,062,551,951,45
357 Neman Grodno - Vitebsk
19:00 BLR
1,753,103,301,121,141,601,352,15
358 Diosgyor - Budapest Vasas
19:00 MAC
2,303,202,201,341,121,301,751,60
359 Ferencvaros - Mezokövesd-Zsory
19:00 MAC
1,354,005,001,062,221,751,60
360 Szombathelyi Haladas - Paksi SE
19:00 MAC
1,903,202,801,191,131,491,651,70
361 Budapest Honved - Gyirmot
19:00 MAC
1,105,5010,03,551,751,60
362 Ujpest - MTK Budapest
19:00 MAC
1,853,103,001,161,141,521,751,60
363 Brann - Viking
19:00 NOR
1,503,304,301,111,871,601,75
364 Academia Cantolao - Union Comercio
19:00 PER
365 Slask Wroclaw - Gornik Leczna
19:00 POL
1,703,103,501,101,141,641,701,65
366 Terek Grozny - Ural
19:00 RUS
1,353,605,501,082,181,402,05
367 Levante - Real Oviedo
19:00 İS2
1,603,203,751,071,121,731,352,15
368 Valladolid - Numancia
19:00 İS2
1,553,304,001,051,121,811,501,85
370 Dundee United - Dumbarton
19:15 İKCL
1,603,303,601,081,111,721,701,65
371 TPS Turku - Ekenas IF
19:17 FİN2
1,303,756,251,082,34
372 Salzburg - Ried
19:30 AVU
1,105,5010,03,552,301,30
373 St. Pölten - Rheindorf Altach
19:30 AVU
2,303,202,201,341,121,301,551,80
374 Wolfsberger AC - Mattersburg
19:30 AVU
2,103,102,501,251,141,381,501,85
375 Brighton & Hove Albion - Bristol City
19:30 İNCL
1,453,604,301,081,962,051,40
378 Rijeka - Inter Zapresic
20:00 HIR
1,304,305,002,31
379 Benfica - Estoril
20:15 POR
1,903,752,401,261,061,46
380 Viitorul Constanta - Astra Giurgiu
20:30 ROM
1,653,203,601,091,131,691,551,80
381 Lokeren - AS Eupen
21:00 BEL
2,003,202,601,231,131,431,801,55
382 Waasland-Beveren - Sint-Truiden
21:00 BEL
2,003,202,601,231,131,431,601,75
383 Viktoria Plzen - Dukla Prag
21:15 ÇEK
1,453,404,601,101,961,701,65
384 Melgar - Alianza Atletico
21:15 PER
385 Lierse - Mechelen
21:30 BEL
2,903,201,851,521,131,171,751,60
386 Cobresal - Huachipato
21:30 ŞİL
2,203,202,301,301,121,342,051,40
387 Longford Town - Athlone Town
21:30 İR1
1,353,605,501,082,181,851,50
388 Lechia Gdansk - Nieciecza
21:30 POL
1,453,404,601,101,961,651,70
389 Zaragoza - Getafe
21:30 İS2
2,102,802,701,201,181,371,451,95
390 Gimnasia La Plata - San Lorenzo
22:00 ARJ
2,202,802,601,231,191,351,402,05
391 Huracan - Newells Old Boys
22:00 ARJ
2,702,702,201,351,211,211,352,15
392 Montreal Impact - Vancouver Whitecaps
22:00 ABD
1,703,103,501,101,141,641,851,50
393 CA Sarmiento - Colon
22:10 ARJ
2,702,702,201,351,211,211,402,05
394 Chaves - Porto
22:30 POR
7,004,001,252,551,061,701,65
395 Orlando City - Colorado Rapids
22:55 ABD
1,653,203,601,091,131,691,701,65
396 Jaguares De Cordoba - Patriotas Boyaca
23:15 KOL
397 Deportivo Municipal - UTC Cajamarca
23:30 PER
545 Videoton - Debrecen
21:30 MAC
1,403,505,001,092,061,751,60
398 Santiago Wanderers - Deportes Iquique
00:00 ŞİL
2,403,202,101,371,121,271,851,50
399 Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
00:00 PAR
30.04.2017 Pazar
131 Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor
13:00 SSL
1,753,103,201,121,131,571,851,50
132 Roma - Lazio
13:30 İTA
1,653,403,301,111,101,672,301,30
133 Manchester United - Swansea City
14:00 İNP
1,204,308,002,801,851,50
134 Caen - Marseille
16:00 FR1
3,003,101,851,521,141,161,701,65
135 Bologna - Udinese
16:00 İTA
2,003,202,601,231,131,431,701,65
136 Cagliari - Pescara
16:00 İTA
1,553,503,751,071,101,812,501,25
137 Crotone - Milan
16:00 İTA
3,203,301,701,621,111,121,851,50
138 Empoli - Sassuolo
16:00 İTA
1,803,103,101,141,141,551,801,55
139 Genoa - Chievo
16:00 İTA
1,503,304,301,111,871,801,55
140 Palermo - Fiorentina
16:00 İTA
5,004,301,302,312,301,30
141 Fenerbahçe - Çaykur Rizespor
16:00 SSL
1,204,307,002,662,301,30
142 Everton - Chelsea
16:05 İNP
3,003,201,801,551,131,151,751,60
143 Middlesbrough - Manchester City
16:05 İNP
8,004,301,202,802,301,30
144 Augsburg - Hamburg
16:30 AL1
2,203,002,401,271,151,331,601,75
146 Dijon - Bordeaux
18:00 FR1
2,603,202,001,431,131,231,701,65
147 Tottenham - Arsenal
18:30 İNP
1,753,303,101,141,121,602,151,35
148 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
18:30 AL1
1,503,304,301,111,871,951,45
149 Adanaspor - Antalyaspor
19:00 SSL
2,503,102,101,381,141,251,851,50
150 Medipol Başakşehir - Beşiktaş
19:00 SSL
2,703,201,901,461,121,191,851,50
152 Inter - Napoli
21:45 İTA
2,503,302,001,421,111,252,151,35
154 Nice - Paris Saint-Germain
22:00 FR1
5,004,001,352,221,062,151,35
130 Osasuna - Deportivo La Coruna
13:00 İS1
3,003,201,801,551,131,151,801,55
145 Real Betis - Deportivo Alaves
17:15 İS1
1,853,003,101,141,161,521,402,05
151 Eibar - Leganes
19:30 İS1
1,903,002,901,161,151,471,451,95
153 Celta Vigo - Athletic Bilbao
21:45 İS1
3,603,301,601,721,111,081,701,65
398 Santiago Wanderers - Deportes Iquique
00:00 ŞİL
2,403,202,101,371,121,271,851,50
399 Sportivo Luqueno - Sportivo Trinidense
00:00 PAR
401 Atletico Tigre - Banfield
00:20 ARJ
2,102,902,601,221,161,371,601,75
402 Chiapas FC - Santos Laguna
01:00 MEK
2,203,002,401,271,151,331,801,55
403 Envigado - Deportivo Pasto
01:30 KOL
404 Temperley - Racing Club
02:00 ARJ
4,003,101,601,751,141,061,551,80
405 Atletico Nacional - Once Caldas
02:00 KOL
406 Union Santa Fe - Patronato
02:30 ARJ
1,652,904,001,051,171,681,451,95
407 Union Espanola - CD Everton
02:30 ŞİL
1,903,202,801,191,131,492,051,40
408 Columbus Crew - New York City FC
02:30 ABD
1,653,303,401,101,111,672,151,35
409 New York Red Bulls - Chicago Fire
02:30 ABD
1,453,404,601,101,962,051,40
410 Morelia - Pumas UNAM
03:00 MEK
2,003,002,701,201,151,421,951,45
411 Tigres UANL - Tijuana
03:00 MEK
1,703,203,301,111,121,621,701,65
412 FC Dallas - Portland Timbers
03:00 ABD
1,553,304,001,051,121,811,801,55
413 Minnesota United - San Jose Earthquakes
03:00 ABD
2,103,102,501,251,141,381,751,60
414 Guadalajara - Leon
03:06 MEK
1,853,202,901,171,131,521,601,75
415 Pachuca - Cruz Azul
03:06 MEK
1,703,203,301,111,121,621,751,60
416 Sporting Kansas City - Real Salt Lake
03:30 ABD
1,453,404,601,101,961,701,65
417 La Equidad - Deportivo Cali
03:45 KOL
418 Club America - Atlas
05:00 MEK
1,703,203,301,111,121,621,801,55
419 Seattle Sounders - New England Revolution
05:00 ABD
1,503,304,301,111,871,851,50
420 Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union
05:30 ABD
1,603,303,601,081,111,721,951,45
421 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
07:00 JAP
1,803,103,101,141,141,551,551,80
422 Albirex Niigata - Kashiwa Reysol
08:00 JAP
3,003,101,851,521,141,161,551,80
423 Daegu - FC Seoul
09:00 GKOR
3,503,101,701,641,141,101,501,85
424 Gwangju - Jeonbuk Motors
09:00 GKOR
3,503,101,701,641,141,101,601,75
425 Jeju United - Suwon Bluewings
09:00 GKOR
1,853,003,101,141,161,521,551,80
426 FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
09:00 JAP
1,853,103,001,161,141,521,651,70
427 Jubilo Iwata - Consadole Sapporo
09:00 JAP
2,003,002,701,201,151,421,501,85
428 Omiya Ardija - Urawa Red Diamonds
09:00 JAP
8,004,301,202,801,801,55
429 Melbourne Victory - Brisbane Roar
10:00 AVUS
1,603,303,601,081,111,722,051,40
430 Kashima Antlers - Sagan Tosu
10:00 JAP
1,603,203,751,071,121,731,601,75
431 Vissel Kobe - Ventforet Kofu
10:00 JAP
1,503,304,301,111,871,501,85
432 Incheon United - Ulsan Hyundai
11:00 GKOR
2,602,902,101,371,161,221,601,75
433 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
11:00 JAP
2,102,902,601,221,161,371,701,65
434 Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
13:00 JAP
2,502,902,201,341,171,251,601,75
435 Alcorcon - Cadiz
13:00 İS2
2,002,603,201,131,231,431,302,30
437 Viborg - Aalborg
14:00 DAN
2,103,102,501,251,141,381,651,70
438 AFC Wimbledon - Oldham Athletic
14:00 İN1
1,903,202,801,191,131,491,551,80
439 Bolton Wanderers - Peterborough United
14:00 İN1
1,303,756,251,082,342,051,40
440 Bristol Rovers - Millwall
14:00 İN1
2,903,201,851,521,131,171,851,50
441 Charlton Athletic - Swindon Town
14:00 İN1
1,603,303,601,081,111,721,951,45
442 Fleetwood Town - Port Vale
14:00 İN1
1,553,304,001,051,121,811,951,45
443 Northampton Town - Gillingham
14:00 İN1
2,803,201,901,491,131,192,051,40
444 Oxford United - Shrewsbury
14:00 İN1
1,603,303,601,081,111,721,801,55
445 Rochdale - Bradford City
14:00 İN1
1,903,202,801,191,131,491,951,45
446 Scunthorpe United - Coventry
14:00 İN1
1,403,505,001,092,061,801,55
447 Sheffield United - Chesterfield
14:00 İN1
1,056,2512,54,172,701,20
448 Southend United - Bury
14:00 İN1
1,553,304,001,051,121,811,951,45
449 Walsall - Milton Keynes Dons
14:00 İN1
2,203,202,301,301,121,341,701,65
450 Olimpik Donetsk - Zorya Luhansk
14:00 UKR
3,003,101,851,521,141,161,551,80
451 Volyn Lutsk - Dnipro Dnipropetrovsk
14:00 UKR
2,502,702,301,301,201,241,501,85
453 1860 München - Braunschweig
14:30 AL2
2,303,002,301,301,151,301,601,75
454 Erzgebirge Aue - Würzburger Kickers
14:30 AL2
2,003,002,701,201,151,421,451,95
455 Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:30 AL2
1,403,505,001,092,061,701,65
456 FK Ufa - Arsenal Tula
14:30 RUS
1,653,103,751,081,151,701,302,30
457 Chongqing Lifan - Shanghai SIPG
14:35 ÇİN
4,003,301,551,811,121,051,851,50
458 St. Gallen - Young Boys
14:45 İSV
3,103,301,751,601,121,142,151,35
459 Thun - Sion
14:45 İSV
2,003,402,451,261,101,422,151,35
460 Preussen Münster - FSV Zwickau
15:00 AL3
2,103,102,501,251,141,381,651,70
461 Gent - Anderlecht
15:30 BEL
2,203,202,301,301,121,341,701,65
462 Sollentuna FF - IFK Lulea
16:00 SÇ3
1,603,603,301,111,081,72
463 Umea FC - Assyriska
16:00 SÇ3
1,653,503,201,121,091,67
464 Istra 1961 - Hajduk Split
16:00 HIR
5,004,301,302,311,801,55
465 IFK Mariehamn - VPS
16:00 FİN
1,653,203,601,091,131,691,352,15
466 Mjondalen - Kongsvinger
16:00 NOR1
1,603,303,601,081,111,721,951,45
467 AIK - GIF Sundsvall
16:00 İSÇ
1,254,007,001,062,552,151,35
468 IK Frej Taby - Brommapojkarna
16:00 SÇ2
4,303,301,501,871,111,601,75
470 Balıkesirspor - Boluspor
16:00 TP1L
2,153,102,401,271,131,351,601,75
474 Torpedo Zhodino - Dnepr Mogilev
16:30 BLR
1,553,304,001,051,121,811,701,65
475 Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin
16:30 POL
1,653,203,601,091,131,691,701,65
476 Angelholm - Utsiktens BK
15:00 SÇ3
2,603,401,901,471,101,22
477 Ljungskile - FK Karlskrona
17:00 SÇ3
1,254,605,502,50
478 Mjallby - Skövde AIK
17:00 SÇ3
1,304,305,002,31
479 Rosengard - IK Oddevold
17:00 SÇ3
1,953,402,501,241,101,44
480 FC Copenhagen - Lyngby
17:00 DAN
1,154,759,003,111,951,45
481 Independiente FBC - Club Olimpia
17:00 PAR
482 CSKA Moscow - Spartak Moscow
17:00 RUS
2,003,002,701,201,151,421,651,70
483 Lugo - Girona
17:00 İS2
2,502,702,301,301,201,241,451,95
484 Grasshoppers - Lugano
17:00 İSV
1,953,202,701,211,131,461,951,45
485 Shakhtar Donetsk - Oleksandria
17:00 UKR
1,056,2512,54,172,301,30
486 Admira Wacker - Rapid Wien
17:30 AVU
3,753,201,601,731,121,071,551,80
487 Dinamo Brest - Slavia Mozyr
17:30 BLR
1,353,605,501,082,181,501,85
488 O Higgins - San Luis De Quillota
18:00 ŞİL
1,603,303,601,081,111,721,851,50
489 Karvina - Hradec Kralove
18:00 ÇEK
1,803,103,101,141,141,551,601,75
490 Teplice - Slovacko
18:00 ÇEK
1,453,404,601,101,961,651,70
491 Arouca - Moreirense
18:00 POR
2,102,902,601,221,161,371,451,95
492 CD Feirense - Maritimo
18:00 POR
2,402,902,301,311,171,281,402,05
493 Pandurii Targu Jiu - Voluntari
18:00 ROM
2,902,802,001,421,181,171,451,95
494 Syrianska FC - Varbergs BoIS FC
18:00 SÇ2
1,902,903,001,151,161,471,501,85
495 BATE Borisov - Shakhtyor Soligorsk
18:30 BLR
1,603,203,751,071,121,731,651,70
496 Slavia Prag - Jablonec
18:30 ÇEK
1,204,308,002,801,851,50
497 Novara - Brescia
18:30 İTB
1,803,003,201,131,151,551,551,80
498 Büyükşehir Gaziantepspor - Manisaspor
18:30 TP1L
2,103,102,451,251,131,371,601,75
500 KV Oostende - Sporting Charleroi
19:00 BEL
1,653,203,601,091,131,691,701,65
501 Gorodeya - Dinamo Minsk
19:00 BLR
3,303,101,751,601,141,121,352,15
502 Brondby - SonderjyskE
19:00 DAN
1,403,505,001,092,061,801,55
503 Atromitos - Platanias
19:00 YUN
1,503,304,301,111,87
504 Panathinaikos - AE Larissa
19:00 YUN
1,105,5010,03,55
505 Panaitolikos - Olympiakos
19:00 YUN
9,004,751,153,11
506 PAS Giannina - AEK Atina
19:00 YUN
4,603,401,451,961,10
507 AZ Alkmaar - Vitesse
19:00 HOK
2,103,202,401,271,121,372,051,40
508 Aalesund - Tromsö
19:00 NOR
1,853,103,001,161,141,521,851,50
509 Kristiansund BK - Stromsgodset
19:00 NOR
2,903,201,851,521,131,171,751,60
510 Sandefjord - Molde
19:00 NOR
3,303,201,701,621,121,111,701,65
511 Sogndal - Lilleström
19:00 NOR
2,003,202,601,231,131,431,751,60
512 Stabaek - Haugesund
19:00 NOR
2,003,202,601,231,131,431,851,50
513 Floro SK - Elverum
19:00 NOR1
1,603,203,751,071,121,731,801,55
514 Jerv - Levanger
19:00 NOR1
1,603,303,601,081,111,721,751,60
515 Ranheim - Asane
19:00 NOR1
1,603,303,601,081,111,721,751,60
516 Sandnes Ulf - Tromsdalen
19:00 NOR1
1,353,605,501,082,181,951,45
517 Strommen - Arendal
19:00 NOR1
1,553,304,001,051,121,811,801,55
518 Ullensaker / Kisa - Fredrikstad
19:00 NOR1
1,853,202,901,171,131,521,751,60
519 Ayacucho FC - Sporting Cristal
19:00 PER
520 Legia Warszawa - Wisla Krakow
19:00 POL
1,353,605,501,082,181,801,55
521 Cordoba - Mirandes
19:00 İS2
1,603,203,751,071,121,731,551,80
531 Gomel - Slutsk
19:30 BLR
1,903,002,901,161,151,471,352,15
532 Rostov - Amkar
19:30 RUS
1,353,406,251,112,201,302,30
533 Chornomorets Odessa - Dynamo Kiev
19:30 UKR
10,05,501,103,551,951,45
534 RNK Split - Slaven Koprivnica
20:00 HIR
2,003,002,701,201,151,421,501,85
535 İA Akranes - FH Hafnarfjordur
20:00 İZL
5,004,301,302,31
536 İB Vestmannaeyjar - Fjölnir
20:00 İZL
2,303,202,201,341,121,30
537 Toluca - Queretaro
20:00 MEK
1,603,303,601,081,111,721,801,55
538 Sporting Braga - Sporting Lisbon
20:00 POR
3,103,101,801,551,141,141,601,75
539 CFR Cluj - CS U Craiova
20:30 ROM
1,603,203,751,071,121,731,501,85
540 Royal Excel Mouscron - SV Roeselare
21:00 BEL
1,703,203,301,111,121,621,701,65
541 Odds BK - Valerenga
21:00 NOR
1,703,203,301,111,121,621,951,45
542 Sevilla II - Mallorca
21:00 İS2
2,002,902,801,181,171,421,451,95
543 Real Garcilaso - Universitario
21:15 PER
544 Antofagasta - Audax Italiano
21:30 ŞİL
2,003,002,701,201,151,421,701,65
546 Godoy Cruz - San Martin San Juan
22:00 ARJ
1,852,903,201,131,171,521,501,85
547 Ponte Preta - Corinthians
22:00 BRPL1
2,003,202,601,231,131,43
548 Aguilas Doradas - Atletico Bucaramanga
22:00 KOL
549 Atlanta United - DC United
22:00 ABD
1,553,503,751,071,101,812,051,40
550 Valur - Vikingur Olafsvik
22:15 İZL
1,204,308,002,80
551 Belenenses - Paços De Ferreira
22:15 POR
2,002,902,801,181,171,421,402,05
552 Rosario Central - Atletico Aldosivi
23:00 ARJ
1,403,305,501,122,061,501,85
553 Juan Aurich - Sport Huancayo
23:30 PER
554 Colo Colo - Palestino
00:00 ŞİL
1,303,756,251,082,342,301,30
555 Millonarios - Atletico Huila
00:00 KOL
556 Cerro Porteno - Libertad
00:00 PAR
557 Alianza Lima - Comerciantes Unidos
00:00 PER

© Copyright 2009 BahisMania.Com, Bir SGNmedia&networks hizmetidir.
Yasal uyarı: Bahismania.com üzerindeki veriler sadece bilgi amaçlıdır.
Başka siteler üzerinden çekilen verilerin doğruluğu kesin değildir.
Verilen tahminler de bahis oynayan oyuncuları bağlar. Herhangi bir kayıptan ötürü
Bahismania.com sorumluluk kabul etmez. Bu site üzerinden kesinlikle bahis oynatılmamaktadır.
bahis
Güvenilir Bahis