Bahis Mania Farklı Bahis
Saat Lig
Maç Sonucu Çifte Şans Altı/Üstü
102
101202
AltÜst
08.12.2017 Cuma
101 Bursaspor - Fenerbahçe
20:00 SSL
2,903,201,851,521,131,171,851,65
102 Stuttgart - Bayer Leverkusen
22:30 AL1
2,903,201,851,521,131,171,951,45
103 Bordeaux - RC Strasbourg
22:45 FR1
1,603,303,601,111,721,751,60
104 Deportivo Alaves - Las Palmas
23:00 İS1
2,002,902,801,181,171,421,601,75
201 Melbourne Victory - Adelaide United
11:55 AVUS
1,753,201,951,131,131,601,801,85
202 Novara - Cremonese
14:31 İTB
2,902,902,701,171,171,451,501,80
203 Ternana - Parma
17:00 İTB
2,802,102,201,371,181,201,552,15
204 Ural - Arsenal Tula
17:30 RUS
2,602,802,301,191,231,351,351,85
205 İstanbulspor - Boluspor
18:00 T1L
3,002,301,701,301,151,301,501,65
206 Inter Zapresic - HNK Cibalia
20:00 HIR
3,303,502,001,141,701,701,40
207 Cesena - Pescara
20:00 İTB
3,202,653,001,231,141,452,001,80
208 Sandecja Nowy Sacz - Jagiellonia Bialystok
20:00 POL
2,901,901,601,471,161,151,551,85
209 Granada - Almeria
20:00 İS2
3,104,002,201,061,141,751,50
210 Fenerbahçe - Bayer Leverkusen
20:00 DUEL
4,002,002,201,421,051,331,80
211 Erzgebirge Aue - Darmstadt 98
20:30 AL2
3,002,402,901,271,151,331,551,65
212 Braunschweig - Holstein Kiel
20:30 AL2
3,201,851,401,521,131,171,701,85
213 Würzburger Kickers - Rot-Weiss Erfurt
20:30 AL3
3,505,002,501,092,061,501,65
214 AC Horsens - SonderjyskE
21:00 DAN
2,902,201,401,341,171,251,701,65
215 Magdeburg - Sportfreunde Lotte
21:00 AL3
3,505,001,701,092,061,702,05
216 Auxerre - Chateauroux
22:00 FR2
3,103,501,451,101,141,641,401,40
217 Brest - Bourg en Bresse 01
22:00 FR2
3,404,603,101,101,962,051,80
218 Niort - Reims
22:00 FR2
3,001,851,501,521,161,141,551,55
219 Lorient - Sochaux
22:00 FR2
3,304,302,501,111,871,802,15
221 Paris FC - Lens
22:00 FR2
2,702,302,901,301,201,241,351,85
222 Tours - Nancy
22:00 FR2
2,901,951,701,451,171,171,501,55
223 Valenciennes - Quevilly
22:00 FR2
3,203,302,201,111,121,621,80
224 Avranches - Concarneau
22:00 FR3
2,802,602,001,231,191,35
225 Consolat Marseille - Sannois-St-Gratien
22:00 FR3
3,002,702,101,201,151,42
226 Creteil - Lyon-Duchere
22:00 FR3
2,802,702,001,201,181,37
227 Laval - Beziers
22:00 FR3
2,802,902,201,171,181,42
228 Pau - Boulogne
22:00 FR3
2,802,601,801,231,191,35
229 Red Star FC 93 - Dunkerque
22:00 FR3
2,903,301,651,111,161,541,65
230 Willem II - NAC Breda
22:00 HOL
3,203,603,501,091,131,691,701,35
231 Almere City - De Graafschap
22:00 HOL2
3,401,602,401,721,101,092,151,40
232 Dordrecht - MVV Maastricht
22:00 HOL2
3,202,101,451,371,121,272,051,30
233 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
22:00 HOL2
3,604,302,101,081,962,301,40
234 Go Ahead Eagles - PSV II
22:00 HOL2
3,202,402,101,271,121,371,951,35
235 Helmond Sport - FC Eindhoven
22:00 HOL2
3,202,405,001,271,121,372,151,20
236 FC Oss - NEC Nijmegen
22:00 HOL2
4,001,352,002,221,062,701,35
237 Telstar - Emmen
22:00 HOL2
3,502,401,301,271,091,422,151,30
238 Volendam - Utrecht II
22:00 HOL2
3,756,254,60,001,082,342,301,80
239 CS Juventus Bucureşti - Astra Giurgiu
22:00 ROM
3,201,501,201,891,131,55
240 Neuchatel Xamax - Winterthur
22:00 İSV2
5,006,252,052,78
241 Aberdeen - Willem II
22:00 DUEL
4,002,152,501,361,051,401,65
242 Waasland-Beveren - Standard Liege
22:30 BEL
3,102,103,001,381,141,251,701,70
243 SV Roeselare - Cercle Brugge
22:30 BEL2
3,101,851,701,521,141,161,651,65
245 Spezia - Foggia Calcio
22:30 İTB
3,203,301,851,111,121,621,701,50
246 Gornik Zabrze - Lechia Gdansk
22:30 POL
3,202,901,951,171,131,521,85
247 Gornik Zabrze - Standard Liege
22:30 DUEL
4,002,251,851,311,441,65
248 Sheffield United - Bristol City
22:45 İNCL
3,103,003,601,161,141,521,701,65
249 Dundee FC - Aberdeen
22:45 İKP
3,301,602,501,721,111,081,702,15
250 Temperley - Atletico Tigre
23:00 ARJ
2,702,302,001,301,201,241,351,70
251 Barcelona II - Sporting Gijon
23:00 İS2
3,002,701,451,201,151,421,651,95
252 Rio Ave - Moreirense
23:30 POR
3,404,601,101,101,961,45
415 Delfin - Fuerza Amarilla
23:00 EKV1
5,5010,03,55
09.12.2017 Cumartesi
105 Kasımpaşa - Trabzonspor
14:00 SSL
2,403,202,101,371,121,271,851,50
106 Yeni Malatyaspor - Göztepe
14:00 SSL
2,053,202,501,251,131,401,751,60
107 Getafe - Eibar
15:00 İS1
1,753,103,301,121,141,601,551,80
108 West Ham United - Chelsea
15:30 İNP
6,253,751,302,341,081,701,65
109 Antalyaspor - Gençlerbirliği
16:30 SSL
1,653,203,601,091,131,691,701,65
110 Borussia Dortmund - Werder Bremen
17:30 AL1
1,304,305,002,312,701,20
111 Eintracht Frankfurt - Bayern München
17:30 AL1
5,004,301,302,312,151,35
112 Hamburg - Wolfsburg
17:30 AL1
2,202,902,501,251,171,341,651,70
113 RB Leipzig - Mainz 05
17:30 AL1
1,204,308,002,802,051,40
114 Burnley - Watford
18:00 İNP
2,102,902,601,221,161,371,451,95
115 Crystal Palace - Bournemouth
18:00 İNP
1,803,103,101,141,141,551,551,80
116 Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion
18:00 İNP
2,302,902,401,281,171,311,302,30
117 Swansea City - West Bromwich
18:00 İNP
2,202,902,501,251,171,341,352,15
118 Tottenham - Stoke City
18:00 İNP
1,154,759,003,112,151,35
119 Real Madrid - Sevilla
18:15 İS1
1,155,507,003,083,001,15
120 Paris Saint-Germain - Lille
19:00 FR1
1,604,202,901,161,72
121 Galatasaray - Akhisarspor
19:30 SSL
1,154,759,00,003,111,951,45
122 Cagliari - Sampdoria
20:00 İTA
2,203,202,301,301,121,341,801,55
123 Newcastle United - Leicester City
20:30 İNP
2,202,902,501,251,171,341,601,75
124 Mönchengladbach - Schalke 04
20:30 AL1
1,853,202,901,171,131,521,801,55
125 Deportivo La Coruna - Leganes
20:30 İS1
2,002,902,801,181,171,421,501,85
126 Angers - Montpellier
22:00 FR1
2,102,802,701,201,181,371,402,05
127 Guingamp - Dijon
22:00 FR1
1,853,103,001,161,141,521,601,75
128 Metz - Rennes
22:00 FR1
3,102,801,901,471,181,131,402,05
129 Monaco - Troyes
22:00 FR1
1,154,759,003,112,051,40
130 Toulouse - Caen
22:00 FR1
1,902,803,201,131,191,491,402,00
131 Juventus - Inter
22:45 İTA
1,503,304,301,111,871,701,65
132 Valencia - Celta Vigo
22:45 İS1
1,453,604,301,081,962,051,40
255 Patronato - Olimpo
01:15 ARJ
1,952,803,001,151,181,451,352,15
256 Belgrano Cordoba - Huracan
03:30 ARJ
2,002,603,201,131,231,431,302,30
257 LDU Quito - Clan Juvenil
03:30 EKV1
1,154,759,003,11
258 Brisbane Roar - Wellington Phoenix
09:35 AVUS
1,703,303,201,121,111,621,951,45
259 Güney Kore - Çin
10:30 EAFF
1,603,203,751,071,121,731,451,95
260 Western Sydney Wanderers - Sydney
11:50 AVUS
2,903,201,851,521,131,171,651,70
261 BB Erzurumspor - Adana Demirspor
13:00 T1L
1,753,103,201,121,131,571,751,60
262 Ümraniyespor - Balıkesirspor Baltok
13:00 T1L
1,703,103,401,101,131,621,601,75
263 Japonya - Kuzey Kore
13:15 EAFF
1,204,506,00,00,002,571,651,70
264 Fatih Karagümrük - Hacettepe Spor
13:30 S2-B
2,303,102,001,321,071,22
265 Altay - Pendikspor
13:30 S2-B
1,303,304,251,86
266 Büyükçekmece Tepecikspor - Kocaelispor
13:30 S3-3
1,503,003,301,57
267 Perth Glory - Newcastle Jets
14:00 AVUS
2,253,202,251,321,121,321,951,40
268 Dinamo Moscow - Anzhi Makhachkala
14:00 RUS
1,752,903,501,091,171,591,352,15
269 Göztepe - Trabzonspor
14:00 DUEL
2,353,751,951,441,071,28
270 Famalicao - Santa Clara
14:15 POR2
2,002,603,201,131,231,43
271 Greuther Fürth - Heidenheim
15:00 AL2
2,003,002,701,201,151,421,701,65
272 Jahn Regensburg - Bochum
15:00 AL2
1,903,202,801,191,131,491,801,55
273 Union Berlin - Dynamo Dresden
15:00 AL2
1,653,303,401,101,111,671,851,50
274 Carl Zeiss Jena - Karlsruher SC
15:00 AL3
2,403,202,201,371,151,301,401,85
275 Chornomorets Odessa - Zirka
15:00 UKR
1,902,903,001,151,161,471,302,30
276 Illichivets Mariupol - Stal Kamianske
15:00 UKR
1,254,007,001,062,551,402,05
277 Veres - Karpaty Lviv
15:00 UKR
2,502,702,301,301,201,241,352,15
278 Macclesfield Town - Wrexham
15:30 İBSL
1,852,903,201,131,171,521,451,95
279 Adanaspor - Elazığspor
15:30 T1L
1,753,103,201,121,131,571,701,65
280 Gazişehir Gaziantep FK - MKE Ankaragücü
15:30 T1L
2,202,902,451,251,161,331,451,95
281 Chelsea - RB Leipzig
15:30 DUEL
2,204,501,901,481,34
282 Pachuca - Wydad Casablanca
16:00 KKŞ
1,553,304,001,051,121,811,501,85
283 Aalen - Wehen Wiesbaden
16:00 AL3
2,702,802,101,371,181,201,501,85
284 Osnabrück - Unterhaching
16:00 AL3
2,102,902,601,221,161,371,701,65
285 Paderborn - Fortuna Köln
16:00 AL3
1,453,404,601,101,961,751,60
286 Preussen Münster - Sonnenhof Grossaspach
16:00 AL3
1,853,103,001,161,141,521,601,75
287 Meppen - Werder Bremen II
16:00 AL3
1,653,203,601,091,131,691,651,70
288 AE Larissa - Xanthi
16:00 YUN
2,402,602,501,251,221,271,302,40
289 Salernitana - Perugia
16:00 İTB
1,853,103,001,161,141,521,601,75
290 DAC Dunajska Streda - Zlate Moravce
16:00 SLVK
1,303,756,251,082,34
291 Podbrezova - Nitra
16:00 SLVK
2,502,902,201,341,171,25
292 Senica - Zemplin Michalovce
16:00 SLVK
1,903,002,901,161,151,47
293 Spartak Trnava - Tatran Presov
16:00 SLVK
1,155,507,003,08
294 Rubin Kazan - SKA Khabarovsk
16:30 RUS
1,204,009,001,062,771,501,85
295 Dinamo Zagreb - Istra 1961
17:00 HIR
1,853,602,601,221,081,51
296 Ajaccio - Le Havre
17:00 FR2
2,702,702,201,351,211,211,402,05
297 Cholet - Rodez Aveyron
17:00 FR3
1,853,103,001,161,141,52
298 Ascoli - Virtus Entella
17:00 İTB
2,002,902,801,181,171,421,501,85
299 Cittadella - Avellino
17:00 İTB
1,553,304,001,051,121,811,701,65
300 Empoli - Carpi
17:00 İTB
1,503,304,301,111,871,601,75
301 Frosinone - Brescia
17:00 İTB
1,453,404,601,101,961,601,75
302 Venezia - Pro Vercelli
17:00 İTB
1,603,203,751,071,121,731,451,95
303 Trencin - Zilina
17:00 SLVK
2,102,902,601,221,161,37
304 Balmazujvarosi - Mezokövesd-Zsory
17:30 MAC
1,853,103,001,161,141,521,701,65
305 Szombathelyi Haladas - Videoton
17:30 MAC
4,003,301,551,811,121,051,701,65
306 Budapest Honved - Paksi SE
17:30 MAC
1,803,103,101,141,141,551,701,65
307 Puskas FC - Ujpest
17:30 MAC
2,202,902,501,251,171,341,651,70
308 Slask Wroclaw - Piast Gliwice
17:30 POL
1,753,103,301,121,141,601,651,70
309 Borussia Dortmund - Bayern München
17:30 DUEL
1,855,002,151,351,50
310 Rapid Wien - Mattersburg
18:00 AVU
1,254,206,00,001,032,471,701,50
311 Deportes Temuco - Universidad Concepcion
18:00 ŞİL
1,653,203,501,091,121,671,551,80
312 FC Helsingor - Lyngby
18:00 DAN
3,003,101,851,521,141,161,551,80
313 Aston Villa - Millwall
18:00 İNCL
1,553,304,001,051,121,811,651,70
314 Barnsley - Derby County
18:00 İNCL
3,003,101,851,521,141,161,651,70
315 Burton Albion - Preston North End
18:00 İNCL
3,303,101,751,601,141,121,551,80
316 Fulham - Birmingham
18:00 İNCL
1,453,404,601,101,961,701,65
317 Hull City - Brentford
18:00 İNCL
2,503,102,101,381,141,251,951,45
318 Middlesbrough - Ipswich Town
18:00 İNCL
1,503,304,301,111,871,651,70
319 Nottingham Forest - Bolton Wanderers
18:00 İNCL
1,553,304,001,051,121,811,751,60
320 Queens Park Rangers - Leeds United
18:00 İNCL
2,202,902,501,251,171,341,651,70
321 Wolverhampton Wanderers - Sunderland
18:00 İNCL
1,204,308,002,801,801,55
322 Blackpool - Rotherham United
18:00 İN1
2,202,902,501,251,171,341,701,65
323 Bradford City - Rochdale
18:00 İN1
1,703,103,501,101,141,641,601,75
324 Bristol Rovers - Southend United
18:00 İN1
2,003,002,701,201,151,421,751,60
325 Bury - AFC Wimbledon
18:00 İN1
2,102,802,701,201,181,371,451,95
326 Charlton Athletic - Portsmouth
18:00 İN1
2,203,002,401,271,151,331,551,80
327 Milton Keynes Dons - Shrewsbury
18:00 İN1
2,403,002,201,331,151,271,501,70
328 Oldham Athletic - Northampton Town
18:00 İN1
1,803,103,101,141,141,551,701,65
329 Oxford United - Doncaster Rovers
18:00 İN1
2,202,902,501,251,171,341,651,70
330 Peterborough United - Blackburn Rovers
18:00 İN1
2,603,102,001,411,131,221,701,65
331 Plymouth Argyle - Gillingham
18:00 İN1
2,002,902,801,181,171,421,551,80
332 Walsall - Scunthorpe United
18:00 İN1
2,702,702,201,351,211,211,501,85
333 Wigan Athletic - Fleetwood Town
18:00 İN1
1,303,756,251,082,341,701,65
334 Accrington Stanley - Swindon Town
18:00 İN2
2,003,002,701,201,151,421,601,75
335 Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00 İN2
1,603,303,601,081,111,721,701,65
336 Chesterfield - Barnet
18:00 İN2
2,003,002,701,201,151,421,701,65
337 Colchester - Exeter City
18:00 İN2
2,102,902,601,221,161,371,651,70
338 Crawley Town - Mansfield Town
18:00 İN2
2,803,001,951,451,151,181,402,00
339 Grimsby Town - Forest Green Rovers
18:00 İN2
1,653,303,401,101,111,671,701,65
340 Luton Town - Notts County
18:00 İN2
1,553,304,001,051,121,811,801,55
341 Morecambe - Coventry
18:00 İN2
3,503,101,701,641,141,101,501,85
342 Newport County - Carlisle United
18:00 İN2
2,003,202,601,231,131,431,651,70
343 Port Vale - Cambridge United
18:00 İN2
1,903,002,901,161,151,471,451,80
344 Stevenage - Wycombe Wanderers
18:00 İN2
2,703,201,951,461,131,211,801,55
345 Yeovil - Lincoln City
18:00 İN2
3,003,101,851,521,141,161,651,70
346 Aldershot Town - Halifax Town
18:00 İBSL
1,403,505,001,092,061,701,65
347 Barrow - Dagenham & Redbridge
18:00 İBSL
2,802,902,001,421,171,181,651,70
348 Boreham Wood - Fylde
18:00 İBSL
1,803,103,101,141,141,551,651,70
349 Chester - Solihull Moors
18:00 İBSL
1,853,003,101,141,161,521,551,80
350 Dover Athletic - Hartlepool United
18:00 İBSL
1,703,103,501,101,141,641,551,80
351 Eastleigh - Bromley
18:00 İBSL
2,003,002,701,201,151,421,701,65
352 Ebbsfleet United - Guiseley
18:00 İBSL
1,403,504,80,001,082,021,651,55
353 Gateshead - Woking
18:00 İBSL
1,603,203,751,071,121,731,651,70
354 Leyton Orient - Sutton United
18:00 İBSL
3,003,101,851,521,141,161,651,70
355 Maidenhead United - Maidstone United
18:00 İBSL
2,002,902,801,181,171,421,701,65
356 Tranmere Rovers - Torquay United
18:00 İBSL
1,353,405,60,001,092,121,601,60
357 Diosgyor - Debrecen
18:00 MAC
2,203,002,401,271,151,331,701,65
358 Real Sport Clube - Academica
18:00 POR2
2,902,802,001,421,181,17
359 Viitorul Constanta - Concordia Chiajna
18:00 ROM
1,453,404,601,101,961,501,85
360 Hamilton - St. Johnstone
18:00 İKP
2,402,902,301,311,171,281,501,85
361 Kilmarnock - Partick Thistle
18:00 İKP
1,902,903,001,151,161,471,501,85
362 Rangers - Ross County
18:00 İKP
1,254,007,001,062,552,051,40
363 Brechin City - St. Mirren
18:00 İKCL
7,004,001,252,551,062,051,40
364 Dumbarton - Livingston
18:00 İKCL
3,003,201,801,551,131,151,701,65
365 Dunfermline Athletic - Queen Of The South
18:00 İKCL
1,903,202,801,191,131,491,751,60
366 Inverness CT - Falkirk
18:00 İKCL
1,703,103,501,101,141,641,651,70
367 Greenock Morton - Dundee United
18:00 İKCL
3,003,101,851,521,141,161,601,75
368 Albion Rovers - Arbroath
18:00 İK1
2,903,201,851,521,131,172,151,35
369 Ayr United - Queens Park
18:00 İK1
1,204,308,002,802,301,30
370 East Fife - Stranraer
18:00 İK1
2,003,202,601,231,131,431,801,55
371 Forfar Athletic - Alloa Athletic
18:00 İK1
3,103,301,751,601,121,141,951,45
372 Elgin City - Edinburgh City
18:00 İK2
1,453,604,301,081,961,851,50
373 Montrose - Berwick Rangers
18:00 İK2
1,553,304,001,051,121,811,701,65
374 Peterhead - Clyde
18:00 İK2
1,304,305,002,312,151,35
375 Stenhousemuir - Annan Athletic
18:00 İK2
1,953,202,701,211,131,461,801,55
376 Stirling Albion - Cowdenbeath
18:00 İK2
1,403,754,601,072,071,951,45
377 Albacete - Valladolid
18:00 İS2
2,353,002,251,321,151,291,551,80
378 Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
18:00 UKR
2,102,702,801,181,201,371,352,15
379 Galatasaray - Tottenham
18:00 DUEL
2,005,251,951,451,42
380 Panionios - Platanias
18:15 YUN
1,304,006,50,001,082,481,451,95
381 Paris Saint-Germain - Real Madrid
18:15 DUEL
1,806,252,051,401,54
382 Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
19:00 BEL2
2,903,201,851,521,131,171,651,70
383 Osijek - Rudes
19:00 HIR
1,204,606,50,001,012,691,701,65
384 Desportivo Aves - Tondela
19:00 POR
1,753,003,401,111,161,591,501,85
385 Al Jazira Abu Dhabi - Urawa Red Diamonds
19:30 KKŞ
5,903,401,352,161,10,001,501,85
386 KV Oostende - Mechelen
20:00 BEL
1,653,403,301,111,101,671,951,45
387 Korona Kielce - Arka Gdynia
20:00 POL
1,753,103,301,121,141,601,701,65
388 Alcorcon - Huesca
20:00 İS2
2,502,702,301,301,201,241,402,05
389 LASK Linz - Admira Wacker
20:30 AVU
1,603,303,601,081,111,721,751,60
390 Sturm Graz - St. Pölten
20:30 AVU
1,204,308,002,801,951,45
391 Norwich City - Sheffield Wednesday
20:30 İNCL
2,103,102,501,251,141,381,701,65
392 Panaitolikos - Olympiakos
20:30 YUN
4,603,401,451,961,101,501,85
393 Heerenveen - VVV-Venlo
20:30 HOL
1,503,304,301,111,871,801,55
394 CFR Cluj - ACS Poli Timisoara
21:00 ROM
1,204,009,001,062,771,651,70
395 Basel - St. Gallen
21:00 İSV
1,155,507,003,082,501,25
396 Sion - Thun
21:00 İSV
1,853,202,901,171,131,521,851,50
397 Chiasso - Vaduz
21:00 İSV2
2,202,902,501,251,171,34
398 Basel - Benfica
21:00 DUEL
2,055,751,851,511,40
399 Benfica - Estoril
21:15 POR
1,853,752,501,241,061,50
400 Budapest Vasas - Ferencvaros
21:30 MAC
4,003,301,551,811,121,051,751,60
401 AZ Alkmaar - Heracles
21:45 HOL
1,254,605,502,502,701,20
402 Excelsior - PEC Zwolle
21:45 HOL
2,803,201,901,491,131,191,751,60
403 AZ Alkmaar - Monaco
21:45 DUEL
1,905,252,051,401,47
404 Royal Antwerp - Royal Excel Mouscron
22:00 BEL
1,453,404,601,101,961,651,70
405 Genk - AS Eupen
22:00 BEL
1,304,305,002,312,151,35
406 Numancia - Lorca FC
22:00 İS2
1,603,203,751,071,121,731,551,80
407 Gent - Kortrijk
22:30 BEL
1,154,759,003,112,051,40
408 Union Saint-Gilloise - Lierse
22:30 BEL2
1,853,103,001,161,141,521,601,75
409 Legia Warszawa - Nieciecza
22:30 POL
1,303,756,251,082,341,701,65
410 Zaragoza - Cadiz
22:30 İS2
1,902,903,001,151,161,471,352,15
411 Legia Warszawa - Sporting Lisbon
22:30 DUEL
1,954,252,201,341,45
412 Twente - ADO Den Haag
22:45 HOL
1,703,203,301,111,121,621,801,55
413 Juventus - Valencia
22:45 DUEL
2,204,501,901,481,34
414 Banfield - Argentinos Juniors
23:00 ARJ
1,852,903,201,131,171,521,402,05
419 Huachipato - Colo Colo
23:30 ŞİL
5,003,501,402,061,09,001,951,45
420 Union Espanola - CD Everton
23:30 ŞİL
1,803,103,101,141,141,551,801,55
421 Universidad Chile - Deportes Iquique
23:30 ŞİL
1,154,759,003,111,951,45
422 Boavista - Sporting Lisbon
23:30 POR
6,253,751,302,341,081,501,85
253 Toronto FC - Seattle Sounders
00:00 ABD
1,603,203,751,071,121,731,501,85
254 El Tanque Sisley - Sud America
00:00 URU
416 Independiente Del Valle - Universidad Catolica
00:00 EKV1
1,503,304,301,111,87
10.12.2017 Pazar
133 Real Sociedad - Malaga
14:00 İS1
1,354,005,001,062,221,851,50
139 Osmanlıspor FK - Alanyaspor
14:00 SSL
1,903,202,701,191,121,461,951,45
140 Chievo - Roma
14:30 İTA
4,303,601,451,961,081,751,60
141 Southampton - Arsenal
15:00 İNP
3,303,201,701,621,121,111,751,60
142 Köln - Freiburg
15:30 AL1
2,003,002,701,201,151,421,701,65
143 Sivasspor - Medipol Başakşehir
16:30 SSL
2,903,101,851,501,131,161,601,75
144 Amiens SC - Lyon
17:00 FR1
4,603,751,402,071,072,051,40
145 Napoli - Fiorentina
17:00 İTA
1,155,507,003,082,301,30
146 SPAL - Hellas Verona
17:00 İTA
1,853,003,101,141,161,521,551,80
147 Udinese - Benevento
17:00 İTA
1,303,756,251,082,341,951,45
148 Liverpool - Everton
17:15 İNP
1,154,759,003,112,151,35
149 Hannover 96 - Hoffenheim
17:30 AL1
2,502,902,201,341,171,251,851,50
150 Real Betis - Atletico Madrid
18:15 İS1
4,303,301,501,871,111,601,75
151 Nantes - Nice
19:00 FR1
1,802,803,401,101,181,541,352,15
152 Manchester United - Manchester City
19:30 İNP
2,903,201,851,521,131,171,751,60
153 Kayserispor - Beşiktaş
19:30 SSL
4,003,301,501,811,091,031,801,55
154 Augsburg - Hertha Berlin
20:00 AL1
1,753,103,301,121,141,601,551,80
155 Sassuolo - Crotone
20:00 İTA
1,653,203,601,091,131,691,551,65
156 Levante - Athletic Bilbao
20:30 İS1
2,703,002,001,421,151,201,501,85
157 Milan - Bologna
22:45 İTA
1,403,505,001,092,061,601,75
158 Villarreal - Barcelona
22:45 İS1
5,004,001,352,221,062,151,35
159 Marseille - Saint-Etienne
23:00 FR1
1,403,754,601,072,071,951,45
253 Toronto FC - Seattle Sounders
00:00 ABD
1,603,203,751,071,121,731,501,85
254 El Tanque Sisley - Sud America
00:00 URU
416 Independiente Del Valle - Universidad Catolica
00:00 EKV1
1,503,304,301,111,87
417 El Nacional - Emelec
20:00 EKV1
1,902,903,001,151,161,47
428 River Plate - Atletico Tucuman
01:15 ARJK
1,603,203,751,071,121,731,551,80
429 Guayaquil City - Deportivo Cuenca
02:00 EKV1
1,853,003,101,141,161,52
430 San Luis De Quillota - Audax Italiano
03:00 ŞİL
2,102,902,601,221,161,371,701,65
470 Santa Fe - Deportes Tolima
03:00 KOL
471 Arsenal Sarandi - Independiente
03:30 ARJ
3,202,901,851,521,171,131,402,05
472 Melbourne City - Central Coast Mariners
11:00 AVUS
1,603,403,501,091,101,721,951,45
473 Denizlispor - Samsunspor
13:00 T1L
1,803,003,201,121,151,551,501,85
474 Şanlıurfaspor - Zonguldak Kömürspor
13:00 S2-B
1,403,103,801,71
475 Düzyurtspor - Elaziz Belediyespor
13:00 S3-3
1,702,902,701,071,40
476 Fethiyespor - Karşıyaka
13:30 S2-B
1,903,102,451,181,071,37
477 Niğde Belediyespor - Kahramanmaraşspor
13:30 S2-B
1,403,104,501,071,84
478 Sakaryaspor - Silivrispor
13:30 S2-B
1,153,808,002,58
479 Kırklarelispor - Bandırmaspor
13:30 S2-B
1,853,102,551,161,071,40
480 Konya Anadolu Selçukspor - Bugsaş Spor
13:30 S2-B
1,953,102,401,201,081,35
481 Nazilli Belediyespor - Gümüşhanespor
13:30 S2-B
5,503,301,302,061,05
482 Ankara Adliyespor - Tarsus İdman Yurdu
13:30 S3-3
2,652,951,701,401,08
483 Sultanbeyli Belediyespor - Arsinspor
13:30 S3-3
1,353,104,101,77
484 Karacabey Birlikspor - Payasspor
13:30 S3-3
1,303,104,601,85
485 Osmaniyespor FK - Cizrespor
13:30 S3-3
1,703,002,601,091,39
486 Tekirdağspor - Karaköprü Belediyespor
13:30 S3-3
1,853,002,301,141,30
487 Utaş Uşakspor - Aydınspor 1923
13:30 S3-3
1,203,305,802,10
488 Kızılcabölükspor - Çorum Belediyespor
13:30 S3-3
2,053,002,051,221,22
489 Odense - Silkeborg IF
14:00 DAN
1,603,303,601,081,111,721,701,65
490 Amkar - Krasnodar
14:00 RUS
3,302,801,851,511,191,111,302,30
491 Cordoba - Rayo Vallecano
14:00 İS2
2,502,902,201,341,171,251,651,70
492 Roma - Real Sociedad
14:00 DUEL
2,104,601,951,441,37
493 Sporting Covilha - Uniao Madeira
14:15 POR2
1,852,803,301,111,191,51
494 Roda - Groningen
14:30 HOL
2,603,202,001,431,131,231,951,45
495 Oleksandria - Dynamo Kiev
15:00 UKR
8,004,301,202,801,851,50
496 Celtic - Dynamo Kiev
15:00 DUEL
2,104,601,951,441,37
497 Kaiserslautern - Ingolstadt
15:30 AL2
4,003,301,551,811,121,051,501,85
498 Sandhausen - Arminia Bielefeld
15:30 AL2
1,952,902,901,171,171,451,551,80
499 St. Pauli - MSV Duisburg
15:30 AL2
1,903,002,901,161,151,471,601,75
500 Hibernian - Celtic
15:30 İKP
5,004,301,302,311,851,50
501 Manisaspor - Altınordu
15:30 T1L
2,053,102,551,231,141,401,751,60
502 Rheindorf Altach - Austria Wien
16:00 AVU
2,003,002,701,201,151,421,701,65
503 FC Nordsjaelland - Hobro IK
16:00 DAN
1,403,754,601,072,072,051,40
504 Hansa Rostock - Chemnitzer FC
16:00 AL3
1,503,304,301,111,871,601,75
505 FSV Zwickau - Hallescher FC
16:00 AL3
1,952,902,901,171,171,451,501,85
506 Apollon Smirnis - Asteras Tripolis
16:00 YUN
2,502,702,301,301,201,241,352,15
507 Ruzomberok - Slovan Bratislava
16:00 SLVK
2,502,902,201,341,171,25
508 Club Brugge - Lokeren
16:30 BEL
1,105,5010,03,552,151,35
509 Sparta Rotterdam - Vitesse
16:30 HOL
3,003,101,851,521,141,161,701,65
510 Utrecht - Feyenoord
16:30 HOL
3,003,201,801,551,131,151,851,50
511 Spartak Moscow - CSKA Moscow
16:30 RUS
2,202,902,501,251,171,341,551,80
512 Medipol Başakşehir - Manchester United
16:30 DUEL
1,953,502,451,251,091,44
513 Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split
17:00 HIR
3,002,901,901,471,161,151,551,80
514 Liverpool - Napoli
17:00 DUEL
1,955,252,001,421,45
515 Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin
17:30 POL
2,102,902,601,221,161,371,701,65
516 Wisla Krakow - Wisla Plock
17:30 POL
1,803,103,101,141,141,551,701,65
517 Tubize - Beerschot-Wilrijk
18:00 BEL2
3,303,101,751,601,141,121,551,80
518 Aalborg - FC Copenhagen
18:00 DAN
3,002,901,901,471,161,151,551,80
519 Academico Viseu - Sporting Braga II
18:00 POR2
1,353,605,501,082,18
520 Arouca - Leixoes
18:00 POR2
1,902,703,301,121,211,49
521 UD Oliveirense - Penafiel
18:00 POR2
2,302,702,501,241,201,30
522 Porto II - Vitoria Guimaraes II
18:00 POR2
1,453,404,601,101,96
523 Varzim - Cova Piedade
18:00 POR2
1,852,803,301,111,191,51
524 Gaz Metan Medias - CS U Craiova
18:00 ROM
4,003,301,551,811,121,051,451,95
525 Lugo - Cultural Leonesa
18:00 İS2
1,503,204,401,021,121,851,501,85
526 Lugano - Lausanne Sports
18:00 İSV
1,503,604,001,061,091,891,801,55
527 Young Boys - Grasshoppers
18:00 İSV
1,254,605,502,502,151,35
528 Zürich - Luzern
18:00 İSV
1,403,754,601,072,071,851,50
529 Rapperswil-Jona - Aarau
18:00 İSV2
2,403,002,201,331,151,27
530 Wohlen - Servette
18:00 İSV2
6,253,751,302,341,08
531 Giresunspor - Çaykur Rizespor
18:00 T1L
2,003,002,701,201,151,421,551,80
532 Atromitos - Levadiakos
18:15 YUN
1,303,506,70,001,092,301,651,70
533 PAS Giannina - Lamia
18:15 YUN
1,553,104,301,141,801,252,50
534 Ajax - Atletico Madrid
18:15 DUEL
2,004,402,101,381,42
535 Wolfsberger AC - Salzburg
18:30 AVU
7,004,001,252,551,061,751,60
536 Antofagasta - CD Universidad Catolica
18:30 ŞİL
2,602,902,101,371,161,221,701,65
537 Ajax - PSV Eindhoven
18:45 HOL
1,603,303,601,081,111,721,851,50
538 Rijeka - Slaven Koprivnica
19:00 HIR
1,154,759,003,111,601,75
539 Portimonense - Chaves
19:00 POR
1,853,103,001,161,141,521,701,65
540 Benfica II - Sporting Lisbon II
19:00 POR2
2,002,902,801,181,171,42
541 Nacional - Gil Vicente
19:00 POR2
1,653,103,751,081,151,70
542 Rostov - FK Ufa
19:00 RUS
1,852,803,301,111,191,511,252,50
543 Airdrieonians - Raith Rovers
19:10 İK1
4,303,601,451,961,081,951,45
544 FC Bari 1908 - Palermo
19:30 İTB
1,853,003,101,141,161,521,451,95
545 Beşiktaş - Manchester City
19:30 DUEL
2,104,002,101,381,051,38
546 Anderlecht - Sporting Charleroi
20:00 BEL
1,303,756,251,082,341,701,65
547 Brondby - AGF Aarhus
20:00 DAN
1,155,507,003,082,501,25
548 Lech Poznan - Cracovia Krakow
20:00 POL
1,453,404,601,101,961,701,65
549 Real Oviedo - Osasuna
20:00 İS2
1,902,903,001,151,161,471,402,05
550 Gimnastic Tarragona - Sevilla II
20:00 İS2
1,803,003,201,131,151,551,501,85
551 PAOK - Panathinaikos
20:30 YUN
1,253,758,00,001,082,551,402,00
552 Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
20:30 UKR
7,004,001,252,551,061,851,50
553 Belenenses - Paços De Ferreira
21:00 POR
1,852,903,201,131,171,521,451,95
554 Botosani - FCSB
21:00 ROM
3,202,901,851,521,171,131,451,95
555 Sint-Truiden - Zulte Waregem
22:00 BEL
1,903,202,801,191,131,491,751,60
556 Tenerife - Reus Deportiu
22:00 İS2
1,502,905,20,001,161,861,302,30
557 Barcelona - Marseille
22:45 DUEL
1,955,002,051,401,45
558 Milan - Porto
22:45 DUEL
2,255,001,801,551,32
559 Rosario Central - Newells Old Boys
23:00 ARJ
1,703,003,601,091,151,641,352,15
560 Guabira - Oriente Petrolero
23:00 BOL
561 Wilstermann - Blooming
23:00 BOL
562 Nacional Potosi - Bolivar
23:00 BOL
563 Petrolero Yacuiba - Universitario Sucre
23:00 BOL
564 San Jose - Sport Boys Warnes
23:00 BOL
565 The Strongest - Real Potosi
23:00 BOL
566 Curico Unido - O Higgins
23:00 ŞİL
1,853,103,001,161,141,521,651,70
567 Palestino - Santiago Wanderers
23:00 ŞİL
2,003,002,701,201,151,421,701,65
568 Vitoria Setubal - Porto
23:15 POR
12,56,251,054,171,801,55
11.12.2017 Pazartesi
160 Atiker Konyaspor - Kardemir Karabükspor
20:00 SSL
1,753,103,201,121,131,571,701,65
177 Genoa - Atalanta
21:00 İTA
2,503,102,101,381,141,251,601,75
178 Lazio - Torino
23:00 İTA
1,304,305,002,312,301,30
179 Espanyol - Girona
23:00 İS1
1,853,103,001,161,141,521,601,75
418 Barcelona SC - Macara
00:30 EKV1
1,254,007,001,062,55
423 Cerro Porteno - Sol De America
00:30 PAR
1,303,756,25,002,34
424 Deportivo Capiata - Club Olimpia
00:30 PAR
4,003,601,501,891,091,06
425 Independiente FBC - Rubio Nu
00:30 PAR
2,502,902,201,341,171,25
426 Libertad - Nacional Asuncion
00:30 PAR
2,503,002,101,361,141,24
427 Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno
00:30 PAR
4,003,201,551,781,121,04
570 CA Penarol - Defensor Sporting
01:00 URU
571 Colon - Talleres Cordoba
01:15 ARJ
2,302,702,501,241,201,301,352,15
572 Racing Club - Gimnasia La Plata
01:15 ARJ
1,653,203,601,091,131,691,501,85
573 Monterrey - Tigres UANL
03:00 MEK
574 Millonarios - America de Cali
03:15 KOL
575 Estudiantes - Boca Juniors
03:30 ARJ
2,902,802,001,421,181,171,402,05
576 Sepsi - CSMS Iaşi
18:00 ROM
3,202,901,851,521,171,131,451,95
577 Eskişehirspor - Gaziantepspor
18:00 T1L
1,105,0010,53,392,301,30
578 FC Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg
19:30 RUS
3,753,101,651,701,151,081,402,05
579 Tosno - Lokomotiv Moscow
19:30 RUS
3,302,901,801,541,161,111,402,05
580 AEK Atina - Kerkyra
20:30 YUN
1,853,602,601,221,081,51
581 AEK Atina - Lazio
20:30 DUEL
1,805,502,151,361,55
582 Randers FC - Midtjylland
21:00 DAN
3,603,301,601,721,111,081,801,55
583 Dinamo Bucarest - Voluntari
21:00 ROM
1,503,304,301,111,871,501,85
584 Ajax II - Den Bosch
22:00 HOL2
1,205,006,252,782,701,20
585 AZ Alkmaar II - Cambuur
22:00 HOL2
2,203,202,301,301,121,342,301,30
586 Vitoria Guimaraes - CD Feirense
22:00 POR
1,403,505,001,092,061,601,75
587 FC Schaffhausen - Wil 1900
22:00 İSV2
1,353,605,501,082,18
588 Fortuna Düsseldorf - Nürnberg
22:30 AL2
1,953,202,701,211,131,461,801,55
589 Nimes - Clermont
22:45 FR2
1,603,303,601,081,111,721,701,65
12.12.2017 Salı
Bu güne ait maç bulunamamıştır!

instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | php shell indir | seo danismanligi | bolu satilik ev | marka tescil
© Copyright 2009 BahisMania.Com, Bir SGNmedia&networks hizmetidir.
Yasal uyarı: Bahismania.com üzerindeki veriler sadece bilgi amaçlıdır.
Başka siteler üzerinden çekilen verilerin doğruluğu kesin değildir.
Verilen tahminler de bahis oynayan oyuncuları bağlar. Herhangi bir kayıptan ötürü
Bahismania.com sorumluluk kabul etmez. Bu site üzerinden kesinlikle bahis oynatılmamaktadır.