İddaa Value Maçlar - 25.10.2014 Cumartesi

Value Maçlar, Avrupa'daki bahis şirketlerinin açtığı oranların İddaa'daki oranlarla karşılaştırılması.

25.10.2014 Cumartesi
KodLigSaatMaç
İddaa oranları
102AltÜst
Ortalama Avrupa oranları
102AltÜst
181 İNP 14:45 West Ham United - Manchester City
4.603.751.402.301.30
6.554.451.52.391.59
183 FR2 15:00 Troyes - Dijon
1.902.903.001.451.95
2.153.13.351.572.25
190 YUN 15:00 PAS Giannina - Kallonis
1.802.903.301.402.05
23.13.71.552.3
192 SÇ2 15:00 Degerfors - Husqvarna FF
1.553.503.752.151.35
1.484.155.752.41.5
194 İTA 16:00 Empoli - Cagliari
1.853.103.001.701.65
2.123.43.551.851.95
195 İTB 16:00 Avellino - Virtus Lanciano
1.852.903.201.551.80
2.113.153.451.622.18
196 İTB 16:00 Catania - Vicenza
1.503.304.301.651.70
1.653.55.251.751.98
197 İTB 16:00 Crotone - Cittadella
1.902.903.001.551.80
2.263.053.21.652.13
198 İTB 16:00 US Latina - Brescia
1.952.803.001.402.05
2.2233.351.522.4
199 İTB 16:00 Livorno - Spezia
1.852.903.201.551.80
23.253.651.652.13
200 İTB 16:00 Pescara - Carpi
1.852.903.201.601.75
23.23.71.72.05
201 İTB 16:00 Pro Vercelli - Perugia
2.302.902.401.501.85
2.652.952.71.62.22
202 İTB 16:00 Varese - FC Bari 1908
2.602.902.101.551.80
3.13.052.311.652.13
203 İTB 16:00 Virtus Entella - Frosinone
2.502.902.201.501.85
332.41.572.28
206 SSL 16:00 Sivasspor - Çaykur Rizespor
1.603.303.701.701.65
1.933.54.051.881.92
207 TP1L 16:00 Denizlispor - Boluspor
1.803.103.101.751.60
2.253.253.11.751.98
208 TP1L 16:00 Giresunspor - Albimo Alanyaspor
3.103.101.801.601.75
2.53.252.651.722.02
210 AL1 16:30 Borussia Dortmund - Hannover 96
1.105.5010.02.501.25
1.236.612.52.651.44
211 AL1 16:30 Borussia Dortmund - Hannover 96
2.104.252.05--
1.236.612.52.651.44
212 AL1 16:30 Eintracht Frankfurt - Stuttgart
2.103.202.401.951.45
2.363.532.091.71
215 NOR 16:30 Haugesund - Stromsgodset
2.403.202.101.951.45
2.83.32.332.171.61
216 POL 16:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
2.003.002.701.701.65
2.293.153.051.841.88
217 POL 16:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok
2.602.902.101.701.65
2.93.152.381.841.88
219 AVU 17:00 Sturm Graz - Rapid Wien
2.303.202.201.701.65
2.73.252.451.861.86
220 İNP 17:00 Liverpool - Hull City
1.254.007.002.151.35
1.454.557.42.41.57
221 İNP 17:00 Liverpool - Hull City
3.104.251.55--
1.454.557.42.41.57
222 İNP 17:00 Southampton - Stoke City
1.453.404.601.701.65
1.643.855.81.861.96
223 İNP 17:00 Sunderland - Arsenal
4.003.301.551.801.55
53.751.731.861.96
224 İNP 17:00 West Bromwich - Crystal Palace
1.753.203.201.651.70
1.923.54.251.82.04
225 İNCL 17:00 Birmingham - Bournemouth
2.903.201.851.851.50
3.53.351.991.961.77
226 İNCL 17:00 Bolton Wanderers - Brentford
2.103.202.401.701.65
2.343.252.851.811.91
227 İNCL 17:00 Brighton - Rotherham United
1.703.203.301.651.70
1.853.441.692.07
231 İNCL 17:00 Middlesbrough - Watford
1.803.203.001.701.65
1.973.453.451.761.97
232 İNCL 17:00 Nottingham Forest - Blackburn Rovers
1.903.202.801.851.50
2.13.253.32.041.71
233 İNCL 17:00 Reading - Blackpool
1.503.304.301.701.65
1.663.554.951.761.97
235 İN1 17:00 Barnsley - Bristol City
2.903.201.851.951.45
3.43.252.042.021.72
236 İN1 17:00 Coventry - Peterborough United
2.403.202.101.801.55
2.753.22.41.951.78
239 İN1 17:00 Gillingham - Crawley
2.203.202.301.651.70
2.53.152.651.72.06
240 İN1 17:00 Oldham Athletic - Bradford
1.853.202.901.651.70
1.943.33.651.722.02
241 İN1 17:00 Port Vale - Leyton Orient
2.203.202.301.851.50
2.63.12.61.951.78
242 İN1 17:00 Preston - Fleetwood Town
1.453.404.601.751.60
1.593.55.651.91.82
243 İN1 17:00 Scunthorpe United - Notts County
2.203.202.301.851.50
2.63.12.61.951.78
244 İN1 17:00 Swindon Town - Colchester
1.653.203.601.851.50
1.813.542.021.72
245 İN1 17:00 Walsall - Chesterfield
2.203.202.301.701.65
2.5532.71.781.95
246 İN1 17:00 Yeovil - Rochdale
2.403.202.101.851.50
2.753.052.451.951.78
247 İN2 17:00 AFC Wimbledon - Tranmere
1.853.202.901.701.65
2.213.452.851.722.02
251 İN2 17:00 Newport County - Accrington Stanley
1.803.203.001.701.65
1.743.54.31.722.02
253 İN2 17:00 Shrewsbury - Portsmouth
1.603.203.751.701.65
1.723.454.551.751.98
254 İN2 17:00 Southend United - Bury
2.203.202.301.601.75
2.553.12.61.662.12
255 İN2 17:00 Stevenage - Burton Albion
2.303.202.201.601.75
2.63.12.551.662.12
259 FAK 17:00 Alfreton Town - Lincoln City
2.603.202.001.951.45
2.753.252.252.051.7
260 FAK 17:00 Kidderminster Harriers - Eastleigh
2.003.202.601.951.45
2.233.22.851.951.78
281 SÇ2 17:00 Östersunds FK - Assyriska
1.903.202.801.951.45
2.63.42.42.081.67
283 İS2 17:00 Mallorca - Sabadell
1.653.203.601.601.75
1.753.44.71.771.96
286 YUN 17:15 Levadiakos - Panionios
1.503.304.301.501.85
1.623.65.21.62.2
287 HOL2 17:30 VVV-Venlo - RKC Waalwijk
1.703.303.202.051.40
2.153.23.12.11.67
292 FR1 18:00 Paris SG - Bordeaux
1.254.007.001.751.60
1.364.458.651.921.82
293 FR1 18:00 Paris SG - Bordeaux
3.254.001.55--
1.364.458.651.921.82
294 POR 18:00 Boavista - Pacos Ferreira
3.103.001.851.402.05
3.353.252.071.552.32
295 POR 18:00 Moreirense - Gil Vicente
1.703.103.501.402.05
1.883.353.851.532.37
298 TP1L 18:30 Manisaspor - Karşıyaka
2.803.201.901.801.55
3.23.22.181.72.05
299 İSV 18:45 Thun - Aarau
1.503.304.301.951.45
1.693.554.42.291.55
303 İTA 19:00 Parma - Sassuolo
1.603.203.751.751.60
1.773.651.951.85
304 POL 19:00 Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
1.853.003.101.651.70
2.043.253.551.742
305 İS1 19:00 Real Madrid - Barcelona
2.103.402.302.501.25
2.353.62.92.61.48
306 İS2 19:00 Racing Santander - Deportivo Alaves
1.902.903.001.402.05
2.093.053.651.52.45
307 SSL 19:00 Balıkesirspor - Bursaspor
2.903.301.801.601.75
3.553.252.161.72.15
308 SSL 19:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği
1.154.708.502.051.40
1.35.6102.381.58
309 SSL 19:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği
2.754.001.70--
1.35.6102.381.58
312 İS2 19:15 Real Betis - Recreativo Huelva
1.553.304.001.601.75
1.713.44.951.72.05
314 AVU 19:30 Austria Wien - SC Wiener Neustadt
1.154.759.002.301.30
1.285.58.452.51.46
315 AVU 19:30 Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
1.703.203.301.851.50
1.853.453.952.131.65
317 AL1 19:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04
1.603.303.602.151.35
1.7244.752.451.53
318 YUN 19:30 Atromitos - Ergotelis
1.353.605.501.551.80
1.53.756.31.72.03
319 HOL 19:30 Vitesse - NAC Breda
1.204.308.002.701.20
1.325.47.62.851.38
320 HOL 19:30 Vitesse - NAC Breda
2.504.251.75--
1.325.47.62.851.38
323 HOL 20:45 Heracles - Willem II
1.853.202.902.051.40
2.13.43.252.31.56
324 HOL2 20:45 MVV Maastricht - Achilles 29
1.653.403.301.851.50
1.623.94.42.351.54
328 BEL 21:00 Westerlo - Kortrijk
2.003.002.701.751.60
2.183.252.951.941.79
329 BEL 21:00 Zulte Waregem - Cercle Brugge
1.503.604.001.801.55
1.583.75.051.991.74
330 FR1 21:00 Bastia - Monaco
3.203.001.801.451.95
3.732.11.62.25
331 FR1 21:00 Caen - Lorient
1.803.103.101.501.85
1.933.154.151.622.21
332 FR1 21:00 Evian TG - Nantes
2.302.902.401.352.15
2.652.82.851.462.6
333 FR1 21:00 Reims - Montpellier
2.302.902.401.402.05
2.652.852.81.552.36
336 İS1 21:00 Valencia - Elche
1.204.308.001.951.45
1.384.759.42.011.8
337 İS1 21:00 Valencia - Elche
2.904.001.65--
1.384.759.42.011.8
338 İS2 21:00 Ponferradina - Las Palmas
2.202.902.501.501.85
2.43.12.851.682.08
339 İSV 21:00 Basel - Sion
1.303.756.252.051.40
1.354.66.952.231.58
342 BR1 21:20 Figueirense - Cruzeiro
3.003.101.851.651.70
3.653.351.891.781.95
343 BR1 21:20 Fluminense - Atletico Paranaense
1.503.304.301.551.80
1.683.54.51.821.9
344 BR1 21:20 Palmeiras - Corinthians
2.402.902.301.451.95
2.62.952.61.552.33
345 BR2 21:20 Bragantino - Boa EC
2.003.202.60--
23.13.451.722
346 BR2 21:20 Vasco da Gama - Ponte Preta
1.853.202.90--
1.913.33.51.72.03
348 HOL 21:45 Ajax - Go Ahead Eagles
1.056.2512.52.701.20
1.235.7112.851.37
349 HOL 21:45 Ajax - Go Ahead Eagles
2.104.252.05--
1.235.7112.851.37
350 İTA 21:45 Sampdoria - Roma
3.103.101.801.701.65
4.33.41.921.772.05
352 POR 22:15 Arouca - Porto
8.004.301.201.701.65
84.41.361.781.95
353 POR 22:15 Arouca - Porto
1.603.753.25--
84.41.361.781.95
356 İS1 23:00 Cordoba - Real Sociedad
2.703.201.951.651.70
3.33.252.271.672.2
357 İS1 23:00 Eibar - Granada
1.903.002.901.402.05
2.13.141.442.75
359 BR1 23:30 Chapecoense - Santos
2.202.902.501.501.85
2.282.953.051.552.33
360 BR1 23:30 Coritiba - Gremio
2.402.902.301.402.05
2.133.153.151.522.4



26.10.2014 Pazar
KodLigSaatMaç
İddaa oranları
102AltÜst
Ortalama Avrupa oranları
102AltÜst
376 JAP 06:00 Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
2.303.202.201.701.65
-----
381 JAP 09:00 Sagan Tosu - Albirex Niigata
1.853.202.901.651.70
-----
382 JAP 09:00 Vissel Kobe - Omiya Ardija
1.703.103.501.701.65
-----
383 JAP 12:00 Gamba Osaka - FC Tokyo
1.753.203.201.701.65
-----
384 JAP 12:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
2.103.202.401.751.60
-----
385 JAP 12:00 Ventforet Kofu - Kawasaki Frontale
2.803.201.901.601.75
-----
386 JAP 12:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima
2.303.202.201.701.65
-----
387 JAP 12:00 Tokushima Vortis - Nagoya Grampus
4.603.751.401.851.50
-----
388 JAP 12:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka
1.803.203.001.651.70
-----
391 İS1 13:00 Malaga - Rayo Vallecano
1.703.103.501.701.65
1.913.54.251.82.01
392 İS2 13:00 Albacete - Valladolid
2.602.902.101.451.95
332.391.582.27
394 HOL 13:30 Cambuur - Feyenoord
2.903.301.802.051.40
3.253.352.092.251.59
395 SSL 13:30 Mersin İdmanyurdu - Eskişehirspor
2.303.202.201.651.70
2.953.252.51.772.05
403 FİN 14:00 HJK Helsinki - RoPS
1.105.5010.02.501.25
1.216112.551.45
404 NOR2 14:00 Alta - Ullensaker / Kisa
1.304.305.00--
1.444.955.252.551.46
407 NOR2 14:00 Nest-Sotra - Ranheim
2.303.202.20--
2.653.352.392.331.55
408 NOR2 14:00 Sandefjord - Hönefoss BK
1.403.754.60--
1.44.356.952.751.4
409 NOR2 14:00 Strommen - Tromsdalen
1.703.303.20--
1.793.753.752.71.42
410 NOR2 14:00 Tromsö - Fredrikstad
1.303.756.25--
1.443.957.22.331.55
411 SÇ2 14:00 GAIS - Hammarby
3.753.501.552.051.40
5.23.851.572.291.55
412 TP1L 14:00 Osmanlıspor FK - Orduspor
1.204.507.001.801.55
1.573.755.71.951.78
414 AL2 14:30 1860 München - Braunschweig
2.303.002.301.701.65
2.63.22.61.821.9
416 AL2 14:30 Sandhausen - Erzgebirge Aue
1.953.002.801.601.75
2.063.33.41.672.1
433 İN2 15:00 Morecambe - Exeter City
1.853.103.001.551.80
2.63.12.551.662.12
434 FR1 15:00 Rennes - Lille
2.302.902.401.402.05
2.62.82.951.432.7
437 YUN 15:00 OFI - Asteras Tripolis
2.402.902.301.451.95
2.753.152.451.552.3
441 İNP 15:30 Burnley - Everton
3.403.301.651.751.60
4.43.51.881.911.91
442 İNP 15:30 Tottenham - Newcastle United
1.553.304.001.951.45
1.783.754.62.121.74
443 HOL 15:30 Utrecht - PSV Eindhoven
3.603.301.602.301.30
4.43.71.732.451.5
450 İTA 16:00 Chievo - Genoa
2.102.902.601.501.85
2.453.231.632.28
451 İTA 16:00 Juventus - Palermo
1.056.2512.52.151.35
1.216.55152.171.69
452 İTA 16:00 Juventus - Palermo
2.303.752.00--
1.216.55152.171.69
453 İTA 16:00 Udinese - Atalanta
1.653.203.601.551.80
1.883.44.51.692.17
454 İSÇ 16:00 AIK - Atvidaberg
1.353.605.501.951.45
1.44.757.752.51.5
456 SSL 16:00 Trabzonspor - Gaziantepspor
1.303.805.901.751.60
1.564.056.31.931.87
457 TP1L 16:00 Altınordu - Kayserispor
3.103.101.801.601.75
4.153.551.81.751.98
461 NOR 16:30 Rosenborg - Sandnes Ulf
1.155.507.002.501.25
1.265.88.23.11.31
462 NOR 16:30 Sarpsborg 08 - Stabaek
1.853.202.902.051.40
1.943.53.52.261.57
463 POL 16:30 Lech Poznan - Gornik Leczna
1.353.605.501.751.60
1.443.957.6521.74
465 İSV 17:00 Vaduz - Grasshoppers
2.603.202.001.701.65
2.953.252.181.811.89
466 İSV 17:00 Zürich - St. Gallen
1.653.203.601.951.45
1.713.74.052.191.6
467 YUN 17:15 Kerkyra - Platanias
1.803.103.101.402.05
23.23.61.552.3
468 YUN 17:15 Panaitolikos - Panthrakikos
1.603.203.751.352.15
1.83.254.451.52.4
469 YUN 17:15 PAOK - Veria
1.254.007.001.701.65
1.384.257.71.91.8
470 AVU 17:30 SV Grödig - Salzburg
6.255.001.202.701.20
75.21.343.151.32
473 HOL 17:45 Excelsior - Twente
5.004.001.352.151.35
5.253.951.572.251.59
475 İNP 18:00 Manchester United - Chelsea
2.403.202.101.851.50
2.753.452.52.021.81
476 FR1 18:00 Guingamp - Nice
2.002.902.801.402.05
2.1833.51.482.5
477 FR1 18:00 Saint-Etienne - Metz
1.453.404.601.501.85
1.563.556.451.552.36
478 POR 18:00 Estoril - Belenenses
1.603.203.751.451.95
1.73.44.81.552.32
479 POR 18:00 Nacional - Academica
1.703.103.501.402.05
1.853.3541.552.32
481 SÇ2 18:00 Varbergs BoIS FC - IFK Varnamo
1.653.303.401.951.45
2.033.353.352.191.6
482 İS1 18:00 Espanyol - Deportivo La Coruna
1.703.103.501.551.80
1.913.44.41.642.25
483 İS2 18:00 Girona - Mirandes
1.503.304.301.402.05
1.633.455.81.522.4
484 İS2 18:00 Lugo - UE Llagostera
1.553.304.001.402.05
1.73.255.51.482.5
485 İS2 18:00 Sporting Gijon - Osasuna
1.803.003.201.451.95
23.13.851.582.27
490 İSÇ 18:30 Halmstad - Falkenbergs FF
2.103.202.401.851.50
2.353.432.281.6
491 TP1L 18:30 Samsunspor - Elazığspor
1.803.103.101.751.60
2.23.253.11.841.88
492 BEL 19:00 Anderlecht - Standard Liege
1.453.404.602.051.40
1.583.75.052.241.59
493 İTA 19:00 Cesena - Inter
4.603.401.451.701.65
63.81.621.722.13
494 İTA 19:00 Lazio - Torino
1.603.203.751.601.75
1.773.64.91.722.13
495 İTA 19:00 Napoli - Verona
1.303.756.252.151.35
1.484.257.552.171.69
496 NOR 19:00 Lilleström - Start
1.653.303.402.051.40
1.73.74.352.361.52
497 NOR 19:00 Sogndal - Molde
3.303.201.701.951.45
4.153.851.72.171.61
498 NOR 19:00 Viking - Aalesund
1.753.303.102.051.40
1.823.553.852.381.51
499 POL 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
4.003.301.551.801.55
4.653.651.721.74
500 SSL 19:00 İstanbul Başakşehir - Galatasaray
3.603.301.601.701.65
4.13.551.911.851.95
507 İS2 19:15 Alcorcon - Zaragoza
1.753.203.201.501.85
1.883.24.251.592.24
508 YUN 19:30 Olympiakos - Panathinaikos
1.403.505.001.801.55
1.53.856.21.851.85
517 İS1 20:00 Sevilla - Villarreal
1.853.202.901.851.50
2.113.453.61.951.85
518 İS2 20:00 Tenerife - Barcelona II
1.903.002.901.801.55
2.063.353.352.081.68
520 BEL 21:00 Mouscron-Peruwelz - Lokeren
2.703.201.951.751.60
3.13.152.141.941.79
521 NOR 21:00 Bodo / Glimt - Brann
1.953.202.702.151.35
2.083.5532.361.52
522 İTA 21:45 Milan - Fiorentina
1.753.203.201.701.65
2.073.43.71.821.99
523 FR1 22:00 Lyon - Marseille
2.203.202.301.751.60
2.43.252.81.921.82
525 İS1 22:00 Getafe - Atletico Madrid
5.003.501.401.651.70
7.63.851.531.652.25
526 İS2 22:00 Numancia - Leganes
1.902.903.001.402.05
2.1433.551.52.45
528 POR 22:15 Sporting Braga - Benfica
3.753.201.601.651.70
43.251.881.742



27.10.2014 Pazartesi
KodLigSaatMaç
İddaa oranları
102AltÜst
Ortalama Avrupa oranları
102AltÜst
561 RUS 17:45 Krasnodar - Terek Grozny
1.803.103.101.451.95
1.883.253.81.652.13
562 POL 19:00 Ruch Chorzow - Korona Kielce
1.753.103.301.601.75
1.893.353.951.742
563 YUN 19:30 Xanthi - Niki Volos
1.403.505.001.501.85
1.63.55.51.62.2
567 İSÇ 20:00 Malmö FF - Brommapojkarna
1.056.2512.52.701.20
1.129.517.53.751.25
569 SÇ2 20:00 Jönköpings Södra - Östers
1.703.303.202.151.35
1.833.73.72.41.5
571 SSL 20:00 Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
3.753.501.551.651.70
43.51.961.752.08
573 İSÇ 20:05 Helsingborgs IF - Göteborg
2.603.202.001.951.45
3.453.62.052.451.52
574 SÇ2 20:20 IK Sirius FK - GIF Sundsvall
3.303.201.702.051.40
43.81.742.31.55
576 AL2 21:15 Darmstadt 98 - Nürnberg
2.103.102.501.651.70
2.363.32.81.781.95
577 FR2 21:30 Nancy - Le Havre
1.853.003.101.402.05
2.13.13.41.552.29
579 İNP 22:00 Queens Park Rangers - Aston Villa
2.103.102.501.551.80
2.273.053.11.662.24
580 POR 22:00 Rio Ave - Penafiel
1.603.203.751.402.05
1.743.354.551.512.4




© Copyright 2009 BahisMania.Com, Bir SGNmedia&networks hizmetidir.
Yasal uyarı: Bahismania.com üzerindeki veriler sadece bilgi amaçlıdır.
Başka siteler üzerinden çekilen verilerin doğruluğu kesin değildir.
Verilen tahminler de bahis oynayan oyuncuları bağlar. Herhangi bir kayıptan ötürü
Bahismania.com sorumluluk kabul etmez. Bu site üzerinden kesinlikle bahis oynatılmamaktadır.